• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
GEÇMİŞ OLSUN İZMİR !

Öncelikle İzmir Depreminde vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları Cennet olsun. Yaralılarımıza Allah'tan acil şifalar niyaz ediyorum. 

İzmir Depremi bir kez daha göstermiştir ki, bütün olumsuz algılara, düşmanlık ve kin tohumları ekmek isteyenlere rağmen kadirşinas Türk Halkı hiçbir oyuna, hiçbir tuzağa gelmeden, Doğusu, Batısı, Güneyi, Kuzeyi ile top yekûn halinde depremzede vatandaşlarımızın yardımlarına koşmuş, onlara her türlü maddi ve manevi destekte bulunarak yanlarında olmuşlardır. 

Bütün cihan bir kez daha görmüştür ki, Türk Milleti gerektiğinde birbirlerine kenetlenir, tek yumruk, tek güç olarak her türlü zorluğun üzerinden gelir, küllerinden bir kez daha yeniden doğar.

Dün olduğu gibi, bugün de yarın da asla bizi bölüp parçalayıp yönetemeyecekler. Her zaman hevesleri kursaklarında kalacak. Çünkü biz bütün güzelliklerimizle, bütün renklerimizle KARDEŞİZ...

Bu vesile ile, başta Afad ve Kızılay olmak üzere, emeği geçen bütün sivil ve kamu kurum ve kuruluşlarına, STK lara, kurtarma ekiplerine, cefakâr ve fedakâr halkımıza , İzmir için gönlü orada olan, yüreği acı içinde kıvranan bütün vatandaşlarımıza birliğimiz adına
 TEŞEKKKÜR ediyorum.


İsmet TAŞ
İç Anadolu Birliği Genel Başkanı
Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanı
  
74 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.88907.9206
Euro9.40019.4378
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam71
Toplam Ziyaret899311
Saat