• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

NEKBE'nin yıl dönümüne denk gelen 15 Mayıs günü Gazze'de şehit edilen Filistinli kardeşlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılıyoruz! Sokağa çıkma yasağından muaf olan herkesi bekleriz. Detaylar afişte yer almaktadır #Gaza #Gazze #GazaUnderAttackk #Palestine
14.05.2021
Ramazan Bayramınızı en derin kalbi muhabbetlerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlar kutlamanızı Cenabı Allah'tan dilerim. Bayramın ülkemize, milletimize, esir Türk illerine, mazlum milletlere kurtuluş vesilesi olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim. İsmet Taş İç Anadolu Birliği Genel Başkanı
13.05.2021
Bütün dünyanın gözleri önünde yıllardır İsrail, Filistin’e saldırıyor, adım adım işgal ediyor, gözümüzün nuru Mescidi Aksa her defasında tapınakçı İsrail askerlerinin postalları altında çiğneniyor. Hedef çok açık net; Filistin’i tamamen işgal etmek, Mescidi Aksa’yı yıkıp yerine kendi tapınaklarını inşa etmek, sonra da bütün Orta Doğuyu kendi kontrolleri altına alarak, “Büyük İsrail”i kurmak.
11.05.2021
| Kamuoyuna saygı ile duyurulur. #MescidiAksa #Filistin #المسجد_الأقصى
10.05.2021
Haremi baskına uğrayan bir ümmet güvende değildir!
10.05.2021
Yardımlaşmaya, dayanışmaya, birliğe, beraberliğe, dostluğa, kardeşliğe ihtiyacımız olduğu özellikle şu günlerde, sıkıntılardan kurtulmak için unutulmaya yüz tutmuş insani ve İslami değerlerimizi tekrar hatırlamakta fayda olduğunu düşünüyorum. Dün neydik, bugün neyiz, neden bu haldeyiz, ne ara bu hale geldik? Gibi sorulara cevap bulmak, sorumluluk sahibi her insanımızın görevidir. Sevgi medeniyetinden gelen bir toplum bu hale gelmemeli, bu halde olmamalıydı. Şu günlerde sık sık gündeme gelen en önemli konulardan birisi de, salgın nedeniyle perişan olan esnaf ve zanaatkârlarımız. Herkesin ortak görüşü devlet daha çok, daha çok yardım etmelidir.
04.05.2021
Artık yeter demenin zamanı geldi de geçiyor. Hiç kimsenin Türkiye’yi haksız, mesnetsiz, her türlü dayanaktan yoksun bir olay için parmak salmasına, suçlamasına, siyasi baskı kurmasına asla izin verilemez. Kınamak, lanetlemek iki satırlık yazı yazarak protesto etmek artık tarihe karıştı. Türkiye eski Türkiye değil, tarihi gerçekler ışığında en sert cevap verilmeli, gereken yapılmalıdır. Örneğin; - Başkan Erdoğan, başta ABD olmak üzere, bütün ülkelere, tarihi belgeler ışığında, böyle bir soykırımın asla olmadığını, aksine Ermeni çetelerin Doğu ve Güney Doğuda Türk Halkına karşı soykırım yaptığını, Osmanlıya isyan ederek arkadan vuran hainler, alçaklar, şerefsizler güruhu olduğunu, yakılan, yıkılan köyler ile birlikte katledilen insanların toplu mezarlarını ifşa eden belge niteliğinde bir mektup yazmalı.
26.04.2021
23 Nisan 1920 Cuma TBMM nin açılış günü. Hacı Bayram Veli camiinde kılınan cuma namazından sonra dualarla açıldı. 23 Nisan 2021 Cuma 101 yıl sonra yine bir cuma günü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Cuma Bayramımız kutlu olsun. Rabbim Türk Milleti'nin yar ve yardımcısı olsun. Yaşasın Millet Kahrosun Millet Düşmanları.
23.04.2021
 3  ...
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
DJB.AZ
İNTERNET HABER
KÜLLİYE TV
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56708.6014
Euro10.097910.1384
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret1698492
Saat