• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla biz bir aileyiz. Türk Milletinin en önemli yapı taşlarından birisidir aile. Birbirleri ile kenetlenmek, ailesi için her türlü ama her türlü fedakârlığı yapmaktır aile. Birbirlerine kol kanat gerendir, yemeyen yediren, içmeyen içerendir aile. Bir vücut gibidir, birinin bir yeri kanasa, acısını bütün aile hisseder. Birbirleri için canlarını, kanlarını, malını, mülkünü ortaya koyandır aile. Birbirlerinin varlığı, geleceği, iyi ve güzel bir hayat geçirmeleri için yaşayanlardır aile. Tutkulu bir birlikteliktir, vazgeçilmezliktir, sevinçtir, coşkudur, akıtılan gözyaşıdır, yanan yürektir aile…
02.02.2021
KIRGIZİSTAN HALK LİDERİ SADIR CAPAROV
28.01.2021
20 Ocak’ta yapılan ABD Başkanı Biden’ın yemin töreninde, dünyaya çok ciddi mesajlar verildi. Yemin töreninde olanları kamuoyu bunları ya görmemezlikten geldi ya da sonuçlarının neler olabileceğinin farkında değil. Ama bize göre verilen mesaj ekonomik ve siyasi olaylardan çok daha önemli. Verilen mesaj netti. “ Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Dünya da artık İlluminati rüzgârı daha sert esecek” Peki, bunu nereden anlıyoruz?
26.01.2021
Erken Seçim Tartışmalarına Sivil Toplum Kuruluşlarından Net Duruş! Kamuoyuna duyurulur! Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platformu Başkent Platformu öncülüğünde 1200’ü aşkın sivil toplum kuruluş temsilcisiyle birlikte , “Devletin Sahibi Millettir” “İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın” anlayışına hizmet etmek maksadıyla oluşmuş sivil bir inisiyatiftir. Bizler “Tam Bağımsız Türkiye” hayalinde olan herkesin destekçisiyiz ve yanındayız. Türkiye’de ki iç siyasete yön veren sivil toplum kuruluşları, “Devletin Sahibi Millettir” anlayışından başka hiç bir ekole ve siyasi partiye meyilli olmamalıdır. Çünkü bizler insan odaklı faaliyetlerimizde öncelik olarak yüce milletimizi, beraberinde devlet aklını destekleyen bir anlayıştayız.
23.01.2021
Her birimiz şu veya bu şekilde dışarıdan gelen etkileri, müdahaleleri, birileri tarafından yönetilmeye çalışıldığımızı, etkilendiğimizi hissederiz. Bunun adına yerine göre, kapitalist dünya, küresel güçler, dijital dünya, emperyalizm, Siyonizm vs. gibi adlar koruz. Oysaki dünyayı yöneten topu topu 15 veya 20 ailedir. Bunların büyük ve en güçlüleri de birbirleri ile tarihi ve kan bağları ile bağlıdırlar
19.01.2021
Yıl 2016… Türkiye son derece ciddi bir işgal girişimini engellemiş, demokrasine sahip çıkmış, dosta düşmana kim olduğunu göstermiştir. İşgal girişiminden sonra bir takım devlet adamları Türkiye’ye mesajlar çekerek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak desteklerini ifade ettiler, bir kısmı da Türkiye’ye bizzat gelerek durumu yerinde görmek istediler. Bunlardan biride şu anki ABD Başkanı Joe Biden’dı.
12.01.2021
Bir önceki yazımızda, “Tasa etme Macron” demiş, ülkemizdeki gayri milli azınlığın İslam’a saldırılarını örnekleri ile ifade etmiş, “saldırıyorlar sonra halkın tepkisine göre tavır belirleyerek üç maymunu oynuyorlar” demiştik. Ve devamında halkın yeteri kadar tepki göstermediğini üzülerek ifade etmiştik. Ve maalesef haklı çıktık! İslam’a ve O’nun değerlerine saldırı son hızla devam ediyor. Bir gazete 2020 nin “felaket ve gözyaşları” başlığı ile verdiği baş sayfa manşetinde, Ayasofya’nın açılışına da yer veriyor. Diğer taraftan kendini bilmez, hadsiz ne olduğu belli olmayan biri de, başörtülü hâkime güvenmediğini söyleyerek bu saldırılara başka bir ivme kazandırdı.
05.01.2021
İslam’a yönelik saldırılar tarih boyunca sürekli şekil ve yer değiştirerek aralıksız olarak devam etmiştir. Bu bazen savaşlarla, bazen kültür emperyalizmi ile bazen ekonomik saldırılarla, bazen de diplomatik baskılar ve benzeri şekillerle olmuştur. İslam, barış, sevgi ve kardeşlik dinidir. Bunun bilinmesine rağmen emperyal güçler, kendilerine Müslüman denilen insanlardan kurulu terör örgütü oluşturarak, İslam ile uzaktan yakından alakası olmayan terör örgütlerini İslami Terör Örgütü olarak lanse ediyorlar, İslam ile terörü yan yana kullanarak “İslami Terör” diye propaganda yapıyorlar. Elbette bilinçli ve kasıtlı olarak.
29.12.2020
 4  ...
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
DJB.AZ
İNTERNET HABER
KÜLLİYE TV
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.26728.3003
Euro9.980910.0209
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret1002237
Saat