• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BASIN BİLDİRİSİ
BU SÖZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN SÖZÜDÜR
17 Aralıkta başlayan bütün hızı ile devam eden , “Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu” ile ilgili olarak gün geçtikçe yeni bulgular ortaya çıkmakta, tarafların karşılıklı konuşmaları dozunu ve şiddetini artırarak devam etmektedir.

Dün söylediğimiz gibi bugün de aynısını söylüyoruz.  Yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet, kul hakkı yeme, haksız kazanç sağlama vs. kim yaparsa yapsın, nereden gelirse gelsin, ucu nereye kadar giderse gitsin, şiddetle karşısındayız. Karşısında olmakla kalmayıp, Anadolu insanından beklenen ne ise onu da yapmakta da kararlıyız.

Ancak henüz ne olup bittiği tam olarak anlaşılmış değildir.  Bütün bu olanları büyük bir şaşkınlık, hayret, korku ve öfke içinde izlemekteyiz.

Olup biten ve söylenenler karşısında şaşkınlık içinde,
Şayet söylenenler doğru ise ülkenin geleceği için,  korku içinde,
Bu operasyon, Türkiye ye karşı hain bir komplo  ve ihanet,  Onun Başbakanını bitirme, siyasi itibarsızlaştırma  ise öfkeliyiz.

Söylenildiği gibi iddialar, “Hayali” ise, gerçekten devlet içerisinde öbeklenmiş , çöreklenmiş, “Çete” ler in,  dış güçlerin Türkiye yi bitirme planı ve  Menderesin başına gelenlerin Sayın Başbakanın başına gelme ihtimali var ise,

Bilinmelidir ki,
İç Anadolu Birliği olarak,  sadece öfkeli olup ,  kefen giymekle kalmayız .
Ne yapılması gerektiği ise,  ANADOLU İNSANININ ŞANLI TARİHİNE BAKILDIĞINDA GÖRÜLECEKTİR.
Yine bilinmelidir ki,
Anadolu insanı bilindiğinden ve düşünüldüğünden daha çok bilinçli, şuurludur.  Birliğimizi, dirliğimizi bozan,  her türlü yolsuzluğu yapan kendi evladı da olsa gereğini yapmıştır.
Sayın Başbakanın, “inlerine ineceğiz”  “Devlet içindeki Çeteleri yok edeceğiz” “Türkiye ye karşı kurulan hain tuzakları  kökünden kazıyacağız” sözlerine güvenmekte ve sabırla beklemekteyiz.
Bu konuda her türlü desteği vereceğimizi taahhüt ediyoruz.
Ellerini ovuşturarak, ağzından salyalar akarak büyük bir iştahla, “Türkiye Pastası”nı yemeye heveslenen, Millet düşmanlarını, vatan hainlerini, ihanet şebekelerinin oyunlarını boşa çıkartacağız. 
 
Türkiyeyi, böl, parçala, yut hesabı yapanlar,
Çanakkale yi, Sakarya yı, Sütçü İmamları, Nene Hatunları, Tahsin Yılmazları sakın unutmasın. 
Bu ülkenin her evladı birer Sütçü İmamdır, birer Nene Hatundur. 
Dün bölemediniz, yiyemediniz, bugün de bölüp yiyemeyeceksiniz. 
Bu söz Anadolu nun yiğit evlatlarının sözüdür. 
BU SÖZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN SÖZÜDÜR.
Kalbinizden korku, aklınızdan, geçmişte bu Millet düşmanlarına ne yapmışsa bugünde aynısı yapacağı düşüncesi hiç çıkmasın. 
Davamız, TÜRK MİLLETİNİN VARLIK VE BEKA DAVASIDIR.
Büyük Türk Milletine Saygıyla duyurulur. 
 
İsmet TAŞ
Genel Başkan
 

 

  
500 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.918317.9901
Euro18.328318.4017
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret3116160
Saat