• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE SAYIN BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİNİ KAMUOYUNA AÇIKLADI


İÇ ANADOLU BİRLİĞİ OLARAK

SAYIN BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANLIĞI SECİMİNDE DESTEKLİYORUZ.

 

         Türkiye’nin son on yılına baktığımızda, Sayın Başbakanımız bize, iç ve dış politikada,  ekonomide,   sosyal ve kültürel hayatta, insan hak ve özgürlüklerine dayalı demokratik haklarda, ülkemizin modern, çağdaş ve teknolojik gelişiminde, çağdaş uygarlık seviyesine hızla yaklaşımdaki kazanımlarımızın boyutları ile,  Türk İnsanı olarak hepimize haklı sevinçler yaşatmıştır.

         Sürekli gerileyen, üçüncü sınıf ülkelerin ötesinde olan, itilen, kakılan,  horlanan,  dikkate alınmayan önemsenmeyen, insanımızın bile bir ülkeden diğer  ülkeye giderken aşağılanan, borç batağında yüzen, yer altı ve yer üstü zenginlik kaynakları yağmalanan, sürekli itibarsızlaştırılan bir Türkiye’den, muasır medeniyetler seviyesine gelme sürecidir Türkiye’nin son on yılı.

         İçte ve dışta her türlü baskıya maruz kalınmasına rağmen, eğilmeyen dik duran, bir zaman dilimidir Türkiye’nin son on yılı.

         Ve bu ülkeyi çağ atlattıran bir dünya lideri vardır Türkiye’nin son on yılında…..

         Dik duran ama eğilmeyen, Allaha kulluktan başka kimseye kul olmayan, ömrünü ülkesine ve insanına vakfeden, kendisine kurulan her türlü pis,  bir o kadar da iğrenç tezgah ve tuzakları, olağanüstü öngörü, bilgi, beceri ve kabiliyetleri def’eden……

         Varlığı ile gurur duyduğumuz, bütün övgülerin üzerinde...

         Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan…

         Cumhurbaşkanı olarak da bu ülke ve insanına, hayalindeki mutluluğu yaşatacağına inandığımız insan…

         İç Anadolu Birliği olarak, dün,  17 Aralık  parelel yapının darbe girişiminde, “İç Anadolu Birliği olarak, öfkeli ve kefen giymekle kalmayız . Ne yapılması gerektiği ise,  ANADOLU İNSANININ ŞANLI TARİHİNE BAKILDIĞINDA GÖRÜLECEKTİR.”

Demiş ve  Sayın Başbakanımızın  yanında yer alarak her türlü  destek vermişsek,  

Bu günde,   Sayın Başbakanımızın yedirtmeyiz diyor, 

Ve……

CUMHURBAŞKANLIĞI SECİMİNDE BÜTÜN GÜCÜMÜZLE BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP  ERDOĞANI  DESTEKLEDİĞİMİZİ BÜTÜN KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURURUZ.

 

 

    İÇ ANADOLU BİRLİĞİ
YÖNETİM KURULU ADINA
GENEL BAŞKAN
     İSMET TAŞ
  
435 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret3463842
Saat