• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BAŞKANI SAYIN MELİH GÖKÇEK'
KAMUOYUNA

Bir insanı seversiniz veya sevmezsiniz. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Bu tamamen bizim tercihimizdir. Kimse karışamaz, kimse müdahale edemez. Hür iradenizdir.

Ancak O insan, ülkenin sıkıntıya girdiği en kritik anlarda, en kritik hayati kararlar alıyor ve uyguluyorsa, akıl almaz, akıl ötesi uygulamaları ile ülkenin ve insanların geleceğine damga vuruyorsa, O insana saygı duymak ve hakkını teslim etmek, mihnet duygularınızı ifade etmek zorundasınız. Tabi fanatik, önyargılı, siyaha beyaz, beyaza siyah diyecek kadar gözünüz karar mış ve art niyetli değilseniz.

Evet, anlatmaya çalıştığımız insan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek…

Gezi eylemlerinde, ülke yakılıp yıkılırken, gözü dönmüş güruh ortalığı savaş alanına çevirirken, onlarca insanın ölümüne neden olup, ülke kan gölüne çevrilirken, (ki o güruhu !!! Darbeye karşı demokrasi mücadelesinde meydanlarda görmedik, göremiyoruz… o sanatçıların, o siyasilerin, o akademisyenlerin hiç biri ortalıkta yok… Her ne hikmetse !!!) Vatanını, milletini seven, bugünkü gibi demokrasi mücadelesi veren insanlara öncülük eden zamanın Başbakanı ile birlikte meydanlara inen ve yapılması gerekeni üstün bir gayretle yapan Sayın Melih Gökçek…

Öncelikle bir şeyin altına kalın çizgilerle çizmek gerekir. Eşkıyalara dur diyen, darbeye darbe yapan, Ülkesine, Vatanına , Milletine , Namus ve Şerefine sahip çıkan, darbe yapmaya kalkışan eşkıyaya dünyayı zindan eden, anasından emdiği sütü burnundan getiren, canını hiçe sayarak demokrasi mücadelesi veren, demokrasi şehidi olan , bu Millitin ta kendisidir. Onların her biri birer Milli Kahramandır.

Bu destansı mücadeleye destansı katlıları olanlar vardır. İşten Sayın Gökçek bunlardan biridir.

Birçoğumuzun bilmediği çok önemli işler yapmıştır bu demokrasi mücadelesinde. Darbenin ilk dakikalarında, eşkıyanın ilk hedefi şüphesiz başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere, Devletin tepe isimleriydi. (onun içindir ki Meclis sürekli bombalanmıştır.) Hedeflerden biriside Sayın Gökçekti. Bulunduğu yer bombalanmasına rağmen hayatta kalmasını bildi ve akıl ötesi bir şey yaptı. !!!

Belediyenin o tonlarca ağırlıktaki hafriyat kamyonlarını, otobüslerini, sıralar halinde eşkıyanın çıkabileceği alanların önlerine koydurttu. Tankların çıkışını engelletti. Bir anda bu taktik bütün illerde bütün belediyelerde uygulandı. Darbe niyetlisi eşkıya

kıpırdayamadılar. (dikkat edildi ise, şehirde sıralar halinde tanklar yoktu. Olanlarda halk tarafından bertaraf edildi. Halen birçok yerde kamyonlar nöbet beklemektedirler. Birçoğunuzun şahit olduğu gibi.

Şimdi başa dönelim. Siz Sayın Melih Gökçek’i seversiniz veya sevmezsiniz. Desteklersiniz veya desteklemezsiniz. Bu tamamen sizin bileceğiniz bir şey. Ama O insan hayatı pahasına eşkıyaya müdahale ediyorsa, darbenin engellenmesinde akıl ötesi bir katkı sunuyorsa, demokrasi adına, barış ve özgürlük adına, Ülkem ve Milletim adına saygı duymak ve mihnet duygularınızı ifade etmek durumundasınız.

Sayın Başkanım,

İç Anadolu Birliği olarak, eşkıyaya aman vermeyerek, darbenin bastırılmasındaki akıl ötesi üstün gayretlerinizden dolayı, en derin sevgi ve saygılarımızla birlikte, mihnet duygularımızı sunuyor, sizi Allah ın selamı ile selamlıyoruz. . Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bu Millet, sizi yaptıklarınızı asla unutmayacak.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

İÇ ANADOLU BİRLİĞİ ADINA

GENEL BAŞKAN

İSMET TAŞ
  
540 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret3463843
Saat