• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
DEVLET BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A MEKTUP


SAYIN DEVLET BAŞKANIM


Öncelikle zatıâlinizi, büyük bir muhabbetle, sevgi ve saygıyla, en derin kalbi muhabbetlerimizle selamlıyor, Cenab-ı Allahtan sağlık, sıhhat afiyetler diliyor, Allah sizi başımızdan eksik etmesin diyoruz.

Sayın Devlet Başkanım,

Bildiğiniz gibi, 15 Haziran gecesinden itibaren eşkıya, (yüksek müsaadelerinizle bu güruha o dakikadan itibaren İç Anadolu Birliği olarak eşkıya dedik, demeye de devam edeceğiz. Çünkü onlar ülkeyi ele geçirip talan etmek istediler.) Ülkemizi karanlığa gömüp, emperyalist ülkelere peşkeş çekmek için harekete geçtiler.

Zatıâlinizin ilk dakikalarda verdiği emir ve direktifler çerçevesinde meydanlara inmiş, meydanlara hâkim olmuş, zatıâlinizin önderliğinde, sizi ve bu Ülkeyi hiç kimseye yedirmeyeceğimizi bütün dünyaya haykırdık. Sizlerin talimatları doğrultusunda meydanlara hâkim olmaya devam edeceğiz.

Sayın Devlet Başkanım,

Zatıâlinizin olduğu gibi bizlerinde, şehitlerimizden ve yaralılarımızdan dolayı acımız, üzüntümüz büyük. Şehitlerimizi gönlümüzde ebediyen yaşatacağız. Onlar için Allah’tan rahmet dileyip, mekanlarının cennet olması için dua edeceğiz. Şehitlerimize söz verdik. Yemin ettik. Onların emanete olan, bu Vatana, bu Millete, bu Devlete, bu Bayrağa ve Zatıalinize sahip çıkacağız. Gözlerimizden akan kanlı yaşları silip, eşkıyaya aman vermeyeceğiz. Bu Milletin kim olduğunu, milli ve manevi değerlerine ve liderine nasıl sahip çıktığını dosta-düşmana göstermeye devam edeceğiz.

Sayın Devlet Başkanım,

Bütün dünya liderlerinin ve milletlerinin, zatıâlinize ve bu Millete imrenerek baktığı bu günlerde, Ülkemizi ve Milletimizi nasıl bir karanlık badireden kurtardığınızı, karanlıktan aydınlığa nasıl çıkarttığınızı, Ülkesinin ve Milletinin başında, başı dimdik, onurlu vakur duruşunuzla, eşkıyaya nasıl meydan okuduğunuzu, eşkıyayı nasıl yerin dibine gömdüğünüzü bütün cihan gördü, duydu…

Sayın Devlet Başkanım,

Zatıaliniz artık bu Devletin Başkanı olmanın ötesinde, bu Devletin, bu Milletin MİLLİ KAHRAMANISINIZ…

İÇ ANADOLU BİRLİĞİ OLARAK, YÜKSEK MÜSAADELERİNİZLE ZATIALİNİZİ, DEVLET BAŞKANIMIZI, MİLLİ KAHRAMANIMIZI,

SAYGIYLA, HÜRMETLE, EN DERİN KALBİ MUHABBETLERİMİZLE ALLAHIN SELAMI İLE SELAMLIYORUZ.

İÇ ADANOLU BİRLİĞİ ADINA
GENEL BAŞKAN
İSMET TAŞ
  
618 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret3463840
Saat