• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI

17-25 Aralık operasyonun hemen sonrasında, yaptığımız basın açıklamasında, İç Anadolu Birliği olarak ,

“…Bilinmelidir ki,

İç Anadolu Birliği olarak, öfkeli ve kefen giymekle kalmayız.

Ne yapılması gerektiği ise, ANADOLU İNSANININ ŞANLI TARİHİNE BAKILDIĞINDA GÖRÜLECEKTİR.

Yine bilinmelidir ki,

Anadolu insanı bilindiğinden ve düşünüldüğünden daha çok, bilinçli, şuurludur. Birliğimizi, dirliğimizi bozan, her türlü ihaneti, şerefsizliği ve namussuzluğu yapan kendi evladı da olsa gereğini yapar…” Demiş ve tavrımızı net bir şekilde ortaya koymuş, Devletimizin yanında yer almıştık. Şimdi de;

Bu Ülkeye, bu Millete, kim tarafından veya kimler tarafından ne tür operasyon yapılırsa yapılsın, Anadolu insanı gereğini yapacak dedik ve gereği 15 Temmuzdan itibaren yapıldı, yapılmaya da devam edilecektir.

Bizler namusumuz için, şerefimiz için, ailemiz için yaşarız…

Bizim namusumuz da, şerefimiz de, ailemiz de, BU VATANDIR… BU BAYRAKTIR… BU MİLLETTİR… BU DİNDİR… BU DEVLETTİR. .. BİZİ TEMSİL EDEN BU MECLİSTİR...

Bu değer yargılarımıza, milli ve manevi değerlerimize uzanan elleri kırmak ta, İÇ ANADOLU BİRLİĞİ OLARAK bizim boynumuzun borcudur.

Arkadaşlarımızın her biri, 15 Temmuz gecesinden itibaren, namuslarına ve şereflerine sahip çıkmışlar, gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koymuşlar, meydanlara inmişlerdir.

Bizler İç Anadolu Birliği olarak, “Bizler bu Milletin bizatihi kendisiyiz” demiştik.

Dost - düşman herkes, gerektiğinde, bu Milletin gerçek evlatlarının neler yapabileceğini, namusu ve şerefi için canını seve seve düğüne gider gibi vereceğini, Çanakkale’de, Conk Bayırında, Sakarya’da gösterdi… Ve bunu 15 Temmuz dan itibaren, anlamayan beyinlere, görmeyen gözlere, duymayan kulaklara bir kez daha gösterdi.

Namusumuzu ve şerefimizi dün olduğu gibi bugünde birilerine peşkeş çekmek isteyenler gerekli cevabı aldılar. Gerekirse bir kez bir kez daha aynı cevabı vermekten çekinmeyiz, çekinmeyeceğiz.

İç Anadolu Birliği olarak, 15 Temmuz akşamından itibaren namusumuza ve şerefimize kastedenlere, “ EŞKİYA” dedik. Eşkıya, bu Ülkeye, bu Devlete hâkim olamayacak.

Her arkadaşımız, kefenlerini giyip, meydanlara indiler. Biz halkız...

“Bu Ülkenin, bu Devletin, bu Vatanın gerçek sahipleri bizleriz, üç-beş çapulcuya, üç-beş EŞKİYAYA pabuç bırakmayız” diyerek meydanlardaki yerlerini aldılar.

BÜYÜK TÜRK MİLLETİ…

Gerçek evlatların kıyamete kadar namusuna ve şerefine sahip çıkacaktır. Kuşkun olmasın. Bir ölür, bin diriliriz, küllerimizden gerekirse yeniden doğarız, ne özgürlüğümüze pranga vurdururuz, ne de mülteci oluruz.

BU İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN NAMUS SÖZÜDÜR, ŞEREF SÖZÜDÜR.

DEVLETİMİZ VAR OLACAK, DÜŞMANLARI KAHROLACAK…

 

İÇ ANADOLU BİRLİĞİ ADINA
GENEL BAŞKAN
İSMET TAŞ
  
553 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret4238749
Saat