• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
İÇAN "ANKARA 15 TEMMUZ PLATFORMUNA" KATILDIİç Anadolu Birliği , Türkiyenin en güçlü STK larının bir araya gelerek oluşturtukları, "ANKARA 15 TEMMUZ PLATFORMU" üyesi olarak  16 Ekim 2017 tarihinde Sincan Cezaevi  yerleşkesinde nöbet tutmuş ve  Akıncı Üssü Davasının görüldüğü  salona girerek mahmeyi izlemiştir. Genel Başkan İsmet Taş ve Yönetim Kurulu Üyesi  arkadaşlarımızın katıldığı nöbet çok ilgi görmüş, Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk özellikle teşekkür ederek Birliğimizi Kahraman Kazana davet etmiştir. 

Genel Başkanımız Gazeteci kimliği ile orada bulunan TRT Basın mensupları  ve halkla yaptığı sohbetlerde, özetle; "Hain Fetö Teörr örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz İşgal hareketini,  gerçek vatanseverlerin cansiperhane fedakarca ölümü hiç sayarak  yapmış oldukları direnişle bertaraf ettiklerini, 250 şehit ve binlerce yaralı verdiğinimizi " ifade edere; "Söz veriyoruz, 15 Temmuzda olduğu gibi bu vatanı çakallara yedirtmeyeceğiz. Bayrağımız Ebediyyen gönlerde dalgalanacak, Eszanlarımız sonsuza dek susmayacak, İç Anadolu Birdliği olarak, 15 Temmuzda  nasıl ki meydanları Fetöcü hainlere  dar etmişsek,  yine dar eder yine canımızı seve seve bu vatan bu bayrak için veriririz" dedi. 

  
542 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.778218.8534
Euro20.651620.7344
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret3458561
Saat