• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
ANADOLUDAN EZGİLER VE ŞİİR ŞÖLENİ

 26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 19.00 da, "ANADOLU'DAN EZGİLER TÜRKÜ VE ŞİİR ŞÖLENİ" İç Anadolu Birliği ve   Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Emin Tamtürk'ün de katkıları ile  gerçekleşen program, Çubuk Kaymakamı başta olmak üzere, Çubuk protokolu, Merkez sakinleri ve geniş bir misafir kitlesinin katılımı  ile gerçekleşti. 

Programda, Kültür Bakanlığı ; "Şair, Sanatçı, Ozan" belgesine sahip  sanaçtcılar yer aldı. 

Anadolu'un değişik yörelerinden Türkülerin seslendirildiği, şiirlerin okunduğu gecede ayrıca, Opera şeklinde düzenlenen  Çanakkale Türküsü ve İzmir Marşı  mikrofonsuz, yüksek bir tonlaOpera Solist Sanatçısı Tenor Şakir İlyasoğulları tarafından seslendirildi. 

Merkez Müdürü Emin Tamtürk'ün , İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş'a, İsmet Taş'ın Emin Tamtürk'e verdiği Teşekkürk Plaketleri , kurumlar arası birlikteliğin pekişmesini sağladı. 

Ayrıca, Yine İsmet Taş ve Emin Tamtürk'ün eşlik ettiği, programa teşrif eden bütün sanatcılara, salonda bulunan misafirler tarafından "İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN TEŞEKKÜR BELGESİ " sunuldu. 

Merkez sakinlerinin çok büyük bir beğenisi ile izlenen program  aşırı istek üzere gecenin geç vakitlerine kadar sürrdü. 

Programa katılan misafirlerin ve protokolun ortak kanaati; bu tip program ve etkinliklerin, insanımızın moral ve motive açısından çok önemli olduğu dile getirilrdi. Bu anlamda, İç Anadolu Birliğine ve Merkez Müdürlüğüne sonsuz teşekkürlerini ilettiler. 

  
571 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.778218.8534
Euro20.651620.7344
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3458563
Saat