• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası
AGAFED Hatay Samandağ Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ücretsiz, “Aşçı Yardımcılığı” kursları açıyor...Türk Tarihe şöyle bir baktığımızda, Türk Milletinin zaferlerinin, başarılarının, dünyaya edebiyat, sanat, kültür alanında ölmez eserler bırakmasının altında; inançlarından kaynaklanan, iyilikseverlik, yardım severlik, doğruluk, dürüstlük, adalet, karşılıksız iyilik ve paylaşım yatar. Yani, “Erdemli olmak” vardır.

Bunun en güzel örneğini, hepimizin yüreğini dağlayan, Kahramanmaraş Depreminde gördük. Dünyanın hiçbir ülkesinde görülmeyen, birlik, beraberlik, dayanışma, yardım ve iyilikseverlik vardı.

İşte bunlardan birisi de yani elini taşın altına koyan STK’ larımızdan Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyon’uydu.  (AGAFED)

Depremde olağanüstü bir gayret göstererek depremzede vatandaşlarımızın yanında yer aldılar. Kendilerine şükran borçluyuz.

Şimdi de, Hatay Samandağ Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ücretsiz, “Aşçı Yardımcılığı” kursları açıyorlar.

Aşçı Yardımcılığı, bir hobinin ötesinde bir meslektir, bir kazanç kapısıdır. Sektörel bazda en çok aranan mesleklerden birisidir. Böyle bir kursa etkin bir katılımın olacağına inanıyorum.

Samandağ Halk Eğitim Merkezine, Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu’nun değerli yöneticilerine, böyle hayırlı bir hizmet için göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı kendilerini en derin kalbi muhabbetlerimle teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.


İsmet Taş

Gazeteci-Yazar

İç Anadolu Birliği Genel Başkanı

Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanı

  
176 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret4258915
Saat