• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ismet.tas.5876

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KİM KORKAR SINAVDAN
ÜCRETSİZ ONLİNE DANIŞMA
ÖĞRENCİ VE VELİLER İÇİN

20 HAZİRANA KADAR

0 (532) 254 95 16
Psikolog Ali ORHAN
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRÜSLE MÜCADELEDE DESTEK EKİBİ KURDU!
GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLER BU SEFER BÜYÜK YÜREKLERİN DUALARINI ALMAK İÇİN EL ELE VERDİLER.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Turan Akpınar yönetiminde " SENDE GÖNÜL VER! " Projesi ile bir dua her şeye yeter denildi.

65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı çerçevesinde, yanlarında olduğumuzu göstermek için gönüllü öğretmenlerimizle ihtiyaçlarını alıp kapılarına bırakıyorlar.
Büyüklerin kalplerine dokunup, sahipsiz olmadıklarını, gönülleri kazanma, bir gülümseme ve dua için sende yerini almaya ne dersin denildi.

Bu güzellikte bende varım diyen Öğretmenlerimizin gönüllülük esası çerçevesinde katılmak için bulunduğu ilçe milli eğitim müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.

GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLER DESTEK EKİBİ'nde yer alan 400 gönüllü öğretmenimiz bu çağrıya severek koşup, yüreklice büyüklerimizin ihtiyaçlarında hizmet ettiler.

Ülkemizin Koronavirüs ile mücadelesi, milletimizin can güvenliğini korumada eğitimcilerimizi bir çatı altında toplayan Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan Akpınar, Ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Öğretmenlerimize şükranlarımızla.

Şahsım, apartmanım, mahallemizde devam eden sevgiye devam ederek, bu ekibin içinde de gönüllü hizmet etmeye, yapılan çalışmanın medya sesi olmaya gayret edeceğim.

Bizleri iyiye, güzelliklere, iyiliğe sevk eden, etkinlikler ile bilgilendiren, biz duygusunu güçlendiren Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz sadece okullara değil, bulunduğu şehre her yönden sahip çıkmaktadır. Oluşan güzelliklerin Türkiyemizin her şehrine, ilçelere, kanu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, derneklere örnek olması mutluluğumuzdur.
Hepimiz, ailemizle, sivil toplum oluşumlarımızla yan yana, omuz omuza bu mücadelenin yanında devletimizleyiz.

Emeği olan herkese şükranlarımla

Sultan Özateş ( Şehit Doğukan Tazegül Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni )
  
563 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.56677.5970
Euro8.93678.9725
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret827852
Saat