• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
DÜNYA JURNALİSTLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI SAYIN ALMAZ İLAHE AHMEDOVA’NIN, AĞIR ŞEKİLDE YARALANAN OĞLU MİRRAHİM MİRZAOĞLU EHMEDOV’A ALLAH’TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ.

         Azerbaycan işgal altındaki topraklarını özgürleştirmek için başlatmış olduğu harekât bütün hızıyla devam ederken, zafer hattında destanlar yazılıyor.  Maalesef cepheden sevindirici haberlerin yanı sıra üzücü haberler de geliyor.

         Azerbaycan Ordusu cephede zafer üzerine zafer kazanırken, üzülerek ifade edelim ki, şehitlerimiz ve yaralılarımız var.

 Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, mekânlarının cennet olmasını niyaz ediyoruz.  Yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

         Yaralılar arasında diğer bütün askerlerimiz gibi, kahramanlığı  ve cesareti ile ün salmış,  cephede Ermenilere kök söktüren, Azerbaycan topraklarını  alçaklara dar eden, mertliği dilden dile dolaşan, destansı bir mücadele veren, Dünya Jurnalistler Birliği Genel Başkanı Sayın Almaz İlahe Ahmedova’nın oğlu MİRRAHİM MİRZAOĞLU EHMEDOV’a geçmiş olsun diyor, Allahtan acil şifalar diliyoruz. En kısa zamanda eski sağlığına kavuşacağını gönülden inanıyoruz.

         Bütün dualarımız başta kahraman evladımız olmak üzere bütün yaralı cesur yürekli evlatlarımız için.  Allah yar ve yardımcıları olsun.

Zafer Hakkın ve Hakka İnananlarındır. Zafer Azerbaycan’ındır.

Haydut Ermenistan o topraklara gömülecek, Karabağ Azerbaycan Bayrağı dikilecek.

İç Anadolu Birliği  -  Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanlığı

 

  
11 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.02288.0550
Euro9.48579.5238
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam121
Toplam Ziyaret892488
Saat