• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
BASIN AÇIKLAMASI İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN IŞIKLARI HİÇ SÖNMEDİ, SÖNMEYECEK!

Bilinmelidir ki, “Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir”. Bu düstura karşı çıkan kim olursa olsun bizler bunun en şiddetli şekilde karşısında olacağız.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti demokratik bir hukuk devletidir. Bunun aksi asla düşünülemez, düşünenlerin halleri geçmişe bakıldığında görülecektir.

15 Temmuz da buna kalkışanlar, karşılığı en şiddetli şekilde aldılar. İç Anadolu Birliği ve onun onurlu bir o kadar da kahraman vatansever, Türkiye sevdalısı üyeleri, her an, her dakika, bu milletin varlık ve bekasına yönelik her türlü harekete karşı canlarını seve seve vermeye, kanlarını dökmeye hazırdır. Dün böyleydi, bugün böyle, yarında böyle olacaktır.

Bizler, “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır” özdeyişini şiar edinmişizdir.

Bizler, vatan, devlet, millet, bayrak, milli ve manevi değerlerimiz için kefenlerimizi giydik, bu kefenleri hiçbir zaman çıkartmayacağız.

Bizler, gayri demokratik çıkışlara, çağrışımlara, faaliyetlere asla izin vermeyeceğiz!

Bir Anayasa Mahkemesi üyesinin, “Işıklar Yanıyor” mesajı ile kime veya kimlere hangi mesajı verirse versin, o mesajı alanlar şunu çok iyi bilmelidirler ki, vatanı için bu kefeni giyen milyonlar var. Dün bu ülkeyi kimseye yerdirtmedik, bu gün de yedirtmeyeceğiz.

İçten ve dıştan, nereden gelirse gelsin, bu devlete, bu millete, bu bayrağa yönelik her türlü imalı veya imasız hareket karşısında, en şiddetli bir şekilde, bizleri karşılarında bulacaklardır.

Bu vesile ile gizli ve açık millet düşmanlarını uyarıyoruz!

İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN IŞIKLARI HİÇ SÖNMEDİ, SÖNMEYECEKTİR.

Bilin istedik!

İÇ ANADOLU BİRLİĞİ ADINA
GENEL BAŞKAN
İSMET TAŞ
  
279 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.02288.0550
Euro9.48579.5238
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam115
Toplam Ziyaret892482
Saat