• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
YA RESULULLAH DOĞUMUN MÜBAREK VE KUTLU OLSUN!

“Ve seni ancak alemlere rahmet olarak gönderdik”(Enbiya 107) 

            Doğumu ile, alemleri onurlandıran, bütün güzellikleri, iyilikleri kendinde barındıran, şefkat ve rahmet Peygamberi, Allah’ın (c.c) en çok sevdiği,  yüce bir ahlakın sahibi,   insanlığa,  tabiata, zamana, geçmiş ve geleceğe, mevsimlere, alemlere bir mana ve anlam katan, alemlere rahmet olarak gönderilen, iki cihan güneşimiz,  rehberimiz, yolumuzu aydınlatan nurumuz,  

Ya Resulullah selam olsun sana… 

Peygamberimize ve dinimize saldırıların yoğunlaştığı bu dönemde, Resulullah doğumunu, en anlamlı,  en içten ve huşu içinde kutlamak her zamankinden çok daha önemli. 

Yapılan alçakça saldırılar bizi daha çok Peygamberimize ve dinimize bağlayacak, kenetlendirecek, hayatımızı ve geleceğimizi daha çok inancımıza göre şekillendireceğiz. 

Buradan bütün dünyaya ilan ediyoruz; 

“DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE, YARIN DA, GELECEKTE DE, ALLAH VE RASÜLÜNÜN İZİNDEN ASLA AYRALMAYACAĞIZ. NE YAPARSANIZ YAPIN, YAPTIĞINIZ HER KARALAMA, HER ALÇAKÇA SALDIRI,  BİZİ DAHA ÇOK İNANDIĞIMIZ DEĞERLERE SIMSIKI BAĞLAYACAK…  

CİHANA HAYKIRIYORUZ; 

DİNİMİZ İSLAM, REHBERİMİZ KUR’AN, LİDERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA (s.A.V) 

DOĞUMUN KUTLU VE MÜBAREK OLSUN YA RESULULLAH 

İslam düşmanlarına Necip Fazıl Üstat ne güzel cevap vermiş. 

“Deden bile söndüremedi İslam’ın Nurunu,  

Sen mi söndüreceksin Ebu Cehil ’in torunu” 

ALLAH’IN RAHMET VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN. 

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.. 


İsmet TAŞ
İç Anadolu Birliği Genel Başkanı

  
141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.88907.9206
Euro9.40019.4378
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam72
Toplam Ziyaret899312
Saat