• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası
SOYSUZLAR! BİLİN Kİ BİZ BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ!


Gara'da 13 savunmasız, silahsız, canımız alçakça, kahpece, PKK lı teröristler tarafından şehit edilmesi yüreğimizi dağladı.

Özellikle İçişleri Bakanımızın ve Milli Savunma Bakanımızın konuşmalarından sonra kahrolmamak mümkün değil. Yıllarca PKK nın elinde bulunan evlatlarımız, türlü işkencelerle hain, alçak terör örgütünün elinde bulunduğunu, en son olarak da malesef infazlarının yapıldığını kahrolarak öğrenmiş bulunduk.

Bizi kahreden diğer bir olay, bu Milletin ekmeğini yiyen, suyunu içen, bizim ödediğimiz vergilerle maaşlarını alan, bizlerden besleden, HDP denen siyasi bir partinin sözde genel başkanının, evlatlarımızın PKK nın elinde bulunduğunu bir müddet misafir edileceklerini söylemesi bardağı taşıran son damla. İçişleri Bakanımızın bu olayı anlatması, bir kez daha bu partinin Meclis çatısı altında ne işi olduğu sorusunu sorma gereğini duyduk.

HDP dışında Mecliste grubu bulunan bütün siyasi partilen hala bu partinin varlığının devamına göz yummalarını, şiddetle ve nefretle kınıyor, YETER ARTIK diyorum.

Milletimizin bunun hesabını soracağından kimsenin kuşkusu olmasın.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Şehitlerimiz, alınları ak, yüzleri nurlu bir şekilde Peygambere komşu olduklar.

Yüzleri ve alınları kapkara, Allah'a hesap verece olanlarda o hesap

gününü beklesin.

Bizlerin şehitleri cennette, PKK nın leşlerinin cehennemde olduğu asla unutulmamalı.

BİLİNMELİDİR Kİ, BİZLER BU VATAN, BU MİLLET, BU BAYRAK İÇİN, HER DOĞAN YENİ BİR GÜNDE BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.

İsmet Taş - İç Anadolu Birlği Genel Başkanı

Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanı

  
35 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret990653
Saat