• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ismet.tas.5876

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KİM KORKAR SINAVDAN
ÜCRETSİZ ONLİNE DANIŞMA
ÖĞRENCİ VE VELİLER İÇİN

20 HAZİRANA KADAR

0 (532) 254 95 16
Psikolog Ali ORHAN
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
İLLERARASI MESAFE
Site Haritası

Anasayfa

2019 ANKARA SANAT EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ ETKİNLİKLERİ çerçevesinde;Değerli Hekimimiz Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Sayın Prf. Dr. Yusuf Kalko’yu Ankara Sanat Akademimizde ağırlamak, Edebiyat Atölyemizin, Kaya Tuncer Beye ait Filografi Sanatı Atölyesinin açılış kurdelasını kesmek mutluluğumuz oldu. Tıp Dünyasına hizmetleri, Edebiyat Dünyasına selam olan ilk eseri ” Yüreğinde Yer Aç” adlı kitabını Ankara’daki okurseverlerle buluşturmanın, konferansı, hayat tecrübesini aktarımı, annesine ithaf olan şiirler karşısında yaşanılan duygusal anlar, kardeşlikler, harflerle gönüllere taht kurmanın sevgisini paylaştık, imece usülü oluşturulan lokmaları bölüştük.
16.07.2019
15 Temmuz Küresel İşgal Harekatını UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ. YAŞASIN MİLLET, KAHROLSUN MİLLET DÜŞMANLARI. ZALİMLER, HAİNLER, ALÇAKLAR İÇİN YAŞASIN CEHENNEM. İÇ ANADOLU BİRLİĞİ
15.07.2019
BİZ, Ülkemizde, Arakan,da, Doğu Turkistan'da, Hindistan'da, Bati Trakya'da, Somali'de, Irak"da, Mısır'da, Suriye'de, Afganistan'da, Filistin'de, Hocali'da, Srebrenitsa'da ve dünyanin daha bircok yerinde, Türk ve Islam Dünyası kan, göz yaşı ve acı içinde kivranirken, katliamlara, soykırımlara maruz bırakılırken, küresel gucler tarafindan kuşatma altına alınmak istenirken asla tarafsız olmayacagiz. Bu alçaklıklar karşısında susmayacağız. Kimse tarafsızlıktan, demokrasiden, hürriyetten bahsedemez. Biz bu milletin, bu devletin, Turk ve İslam Cograyası'nın tarafı olmakla kalmayıp, hak, hukuk, Adalet, ve özgürluk mucadesi veren, zulme başkaldıranlardan olacağız.
13.07.2019
Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
03.06.2019
Mamak Sivil Toplum Kuruluşları Konferans Salonunda gerçekleşen şölen niteliğindeki toplantı, Genel Başkan İsmet TAŞ’ın açılış konuşması ile başladı. Genel Başkan konuşmasında, “1999 yılında bir grup arkadaşımız tarafından İç Anadolu’yu temsilen kurulan Birliğimiz, bu gün Türkiye’ye, Orta Doğu’ya, Balkanlara, Avrasya’ya, Avrupa’ya hitap edecek düzeye gelmiştir. Bu gün bu seviyeye gelmemizin tek bir nedeni vardır. “İnanmak!?”. Neye inanmak? Allah’a, Peygamber, vatanın birlik ve beraberliğine, milletin bölünmez bütünlüğüne, milletin kurtuluşuna, adalete, hakka, doğruya, güzele, iyiye kardeşliğe barışa inanarak bu günlere geldik.
30.05.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ DAVET
22.05.2019
Değerli arkadaşlarım, saygıdeğer üyelerimiz, bildiğiniz gibi Olağan Genel Kurulumuz 3 yılda bir Mayıs ayında yapılmaktadır. Bu dönem Olağan Genel Kurulumuz, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 14.00'te yapılan son yönetim kurulu toplantısında, olağan Genel Kurulumuzun 19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 15.00'te Şafaktepe Mahallesi Güzeltepe Sokak No 29 Mamak Sivil Toplum Örgütleri Konferans Salonunda yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde, aynı yer aynı adres aynı saatte 1 hafta sonra 26 Mayıs 2019 pazar günü yapılmasiına oy birligi ile karar verilmistir. Bütün üyelerimize saygıyla duyurulur. 04.05.2019
06.05.2019
İç Anadolu Birliğimizin düzenlemiş olduğu iyilik seferberliği projesi kapsamında hazırlanan yardım kolilerimiz bugün itibarıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya başlanılmıştır. Bu vesileyle mübarek Ramazan'ı Şerif'inizi en derin kalbi muhabbetlerimizle kutluyoruz.
06.05.2019
... 21 ...
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUSİNESS
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.52927.5593
Euro8.92328.9590
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret827851
Saat