• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

SAYIN DEVLET BAŞKANIM Öncelikle zatıâlinizi, büyük bir muhabbetle, sevgi ve saygıyla, en derin kalbi muhabbetlerimizle selamlıyor, Cenab-ı Allahtan sağlık, sıhhat afiyetler diliyor, Allah sizi başımızdan eksik etmesin diyoruz. Sayın Devlet Başkanım, Bildiğiniz gibi, 15 Haziran gecesinden itibaren eşkıya, (yüksek müsaadelerinizle bu güruha o dakikadan itibaren İç Anadolu Birliği olarak eşkıya dedik, demeye de devam edeceğiz. Çünkü onlar ülkeyi ele geçirip talan etmek istediler.) Ülkemizi karanlığa gömüp, emperyalist ülkelere peşkeş çekmek için harekete geçtiler.
01.01.2019
KAMUOYUNA Bir insanı seversiniz veya sevmezsiniz. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Bu tamamen bizim tercihimizdir. Kimse karışamaz, kimse müdahale edemez. Hür iradenizdir. Ancak O insan, ülkenin sıkıntıya girdiği en kritik anlarda, en kritik hayati kararlar alıyor ve uyguluyorsa, akıl almaz, akıl ötesi uygulamaları ile ülkenin ve insanların geleceğine damga vuruyorsa, O insana saygı duymak ve hakkını teslim etmek, mihnet duygularınızı ifade etmek zorundasınız. Tabi fanatik, önyargılı, siyaha beyaz, beyaza siyah diyecek kadar gözünüz karar mış ve art niyetli değilseniz. Evet, anlatmaya çalıştığımız insan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek…
01.01.2019
nsanı Yaşatki Devlet Yaşasın KONU : Darbeye Karşı; Türkiye Sivil Toplum Platformunun Ortak Basın Açıklaması 15 Temmuz 2016 Cuma Günü Bir Grup Cuntacı Askerin Darbe Girişimi ile, Darbeciler İlk Önce Türk Bayrağının Dalgalandığı Stratejik Kurum ve Kuruluşlarına Bomba ve Ağır Silahlarla Ateş Açmış, Beraberinde TBMM Meclisini Bombalamak Sureti ile Darbeciler Niyetlerini Açıkça Göstermiştir. Bizler Biliyoruz Ki; Şerefli Türk Ordusunun Kahraman Subayları, Askerleri, Milletimize Karşı Asla Böyle Bir Hainliği Yapmaz. Bu Hainlik Karşısında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kahraman Subaylarının Karşı Koyması İle Bu Oyun Bozulmuştur. Ve böylece Bu Kalkışmanın Kahraman Ordumuzun İçine Sızmış, Bir Avuç Hain Paralel Örgüt Mensubu Olduğu Da Anlaşılmıştır..
01.01.2019
17-25 Aralık operasyonun hemen sonrasında, yaptığımız basın açıklamasında, İç Anadolu Birliği olarak , “…Bilinmelidir ki, İç Anadolu Birliği olarak, öfkeli ve kefen giymekle kalmayız. Ne yapılması gerektiği ise, ANADOLU İNSANININ ŞANLI TARİHİNE BAKILDIĞINDA GÖRÜLECEKTİR. Yine bilinmelidir ki, Anadolu insanı bilindiğinden ve düşünüldüğünden daha çok, bilinçli, şuurludur. Birliğimizi, dirliğimizi bozan, her türlü ihaneti, şerefsizliği ve namussuzluğu yapan kendi evladı da olsa gereğini yapar…” Demiş ve tavrımızı net bir şekilde ortaya koymuş, Devletimizin yanında yer almıştık. Şimdi de; Bu Ülkeye, bu Millete, kim tarafından veya kimler tarafından ne tür operasyon yapılırsa yapılsın, Anadolu insanı gereğini yapacak dedik ve gereği 15 Temmuzdan itibaren yapıldı, yapılmaya da devam edilecektir. Bizler namusumuz için, şerefimiz için, ailemiz için yaşarız… Bizim namusumuz da, şerefimiz de, ailemiz de, BU VATANDIR… BU BAYRAKTIR… BU MİLLETTİR… BU DİNDİR… BU DEVLETTİR. .. BİZİ TEMSİL EDEN BU MECLİSTİR...
01.01.2019
Değerli konuklar, pek kıymetli dava arkadaşlarım Basınımızın güzide mensupları Davetimize icabet edip teşrif ettiğiniz için, her birinizi en derin kalbi muhabbetlerimle selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Değerli misafirlerimiz, İç Anadolu birliğine gönül vermiş, yiğit, cefakar, vefakâr dava arkadaşlarım, 17 yıllık tarihimiz boyunca, toplumun her kesimine ulaşmaya çalışmışlar, onlar gibi yaşayarak onlar gibi düşünerek, onları kendilerinden hissetmişlerdir. Onların dertlerini, sorunlarını, kendi dertleri ve sorunları görmüş, onların çıkar ve menfaatlerini kendi çıkar ve menfaatleri ile eş tutmuşlardır. .
01.01.2019
21 MAYIS 2016 GÜNÜ SAAT 14 DE DİVAN BAŞKANLIĞINI KURUCU BAŞKAN AV. İLHAN YETİŞKİN 'İN YAPTIĞI GENEL KURUL GENEL BAŞKAN İSMET TAŞ'IN COŞKULU VE DUYGULU AÇIŞ KONUŞMASIYLA BAŞLADI.
01.01.2019
İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri , Hizmet -İş Sendikası Genel Başkanı Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'yi, Sendika Binasında Ziyaret etti. Karşılıklı son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında, Sayın Başkan, Yönetim Kurulu Üyelerimize kendilerinin yaptığı , "Kuru Fasulye" ikram etti. Gerek İç Anaolu , gerekse Ege kültürünün konuşulduğu toplantıda, Ülkemizin genel sorunları değerlendirildi. Hizmet-İş Sendikasının Genel Başkanı ve Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'ye göstermiş olduğu. yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.
01.01.2019
İslam tarihinde çok acı bir yara olan KERBELÂ FÂCİASI anılırken, ihtilâfı derinleştirmek yerine, yarayı sarmak ve fitneyi söndürmek gerekir. Hicrî 61. yılı Muharrem ayının 10.günü Resûlüllah’ın ehli-beytinden başta Hz.Hüseyin (r.a.) olmak üzere 72 kişi şehit olmuştur. Yürekleri dağlayan bu vahim kardeş kavgasında, aralarında sahâbeler bulunan Müslümanlar; münafıkların tahrikleri yüzünden birbiriyle savaşmışlardı. Kökü Hz.Ali ve Hz.Muaviye zamanındaki eski ihtilaflara dayanan, Sıffîn ve Cemel savaşlarıyla başlayan bu fitne ateşinde, Kerbelâ’da nice Evlâd-ı Resûlün başı gitmiş, yıllardır ağıtlar, matemler tutulmuş, fakat bugün hâlâ ibret alınamadığı için benzer acılar sürüp gitmektedir.
01.01.2019
... 63 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret4256373
Saat