• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Öncelikle bu Vatan için, bu Din için, bu Millet için, bayraklar inmesin, ezanlar susmasın, ecdadın mübarek kanı ile sulanmış bu topraklara hainler, alçaklar şerefsizler basmasın diye, canını seve seve vererek şehit olan bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, mekanları cennet olsun diyorum. Yıllarda bu ülkenin başına bela olmuş, azılı canilerden oluşan çapulcu takımı PKK yı bitirmek için , silahlı mücadele dahil bir çok yollara başvurulmuş, sonuç sürekli hüsran olmuş, başarısızlıkla sonuçlanmıştır.
01.01.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ 26 AĞUSTOS 2017 GÜNÜ MALAZGİRT ZAFERİNİN YIL DÖNÜMÜNDE HEMDE BÜYÜK TAARRUZUN BAŞLADIĞI GÜNDE POLATLI SAKARYA ŞEHİRLİĞİMİZİ ZİYARET EDEREK" İÇ ANADOLU BİRLİĞİ"ÇELENGİMİZİ KOYARAK ŞEHİTLERİMİZİN RUHUNA FATİHA OKUDUK. MAALESEF O GÜN ŞEHİTLİKTE SADECE İÇ ANADOLU BİRLİĞİ ÜYELERİ VARDİ.
01.01.2019
6-7 Mayıs tarihlerinde yapacağımız Niğde gezisi keyifli güzel bir gezi olacak inşallah gezide; -Ömer Halis Demir'in kabrini -Roma havuzunu ve antik kemerhisar kemerlerini -Avrupanın 60 müzesi arasında ilk 6 ya giren Niğde Müzesini -Niğde kalesini -İlk Kadın Vali Hüdavend hatun türbesini -Tek gülen Meryem Ana freskinin bulunduğu Gümüşler Manastırını -Han duvarları şiirinin yazıldığı mehmet paşa külliyesini ve hanını -Çiftehan termal tesidinde kalıp konaklayacağımız otelde -akşam yemeğini yiyeceğiz. -Sabah kahvaltısından sonra -aladağlar demirkazık dağ evinde çay içip --ecemiş çayında alabalık yiyeceğiz -Doğayı çiçekleri belki dağ keçilerini göreceğiz.
01.01.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ BUGÜN 7.30 DA ESKİ TBMM ÖNÜNDEN KALKACAK OTOBÜSLE NİĞDE TURUNA BAŞLIYOR. BAŞKAN İSMET TAŞ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE KATILIMCI MİSAFİRLERLE BİRLİKTE BAŞLAYAN GEZİYE TALEP ÇOK YOĞUNDU ANCAK ARACIN DOLMASI NEDENİYLE TALEPLERİ KARŞILIYAMADIK ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DÜZENLENECEK İKİNCİ TUR LA NİĞDEYİ GEZİP GÖRMEK İSTEYEN DOSTLARA BU İMKANI SAĞLAYACAĞIZ. GEZİ BOYUNCA TECRÜBELİ TUR REHBERİMİZ TURAN BEY BİZE NİĞDENİN GÜZELLİKLERİNİ KEYİFLE GÖRME İMKANI SAĞLAYACALTIR..
01.01.2019
SEVGİ, KARDEŞLİK VE GÖNÜL BAĞI KURDUĞUMUZ, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZLE BİRLİKTE, SİNCAN BELEDİYEMİZİN KATKILARI İLE GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ; “ENGEL, ENGEL TANIMAZ, YANINIZDAYIZ.” PROGRAMINA KATILIMINIZ BİZLERİ ONURLANDIRACAKTIR. İsmet TAŞ İç Anadolu Birliği Genel Başkanı
01.01.2019
17-25 Aralık operasyonun hemen sonrasında, yaptığımız basın açıklamasında, İç Anadolu Birliği olarak , “…Bilinmelidir ki, İç Anadolu Birliği olarak, öfkeli ve kefen giymekle kalmayız. Ne yapılması gerektiği ise, ANADOLU İNSANININ ŞANLI TARİHİNE BAKILDIĞINDA GÖRÜLECEKTİR. Yine bilinmelidir ki, Anadolu insanı bilindiğinden ve düşünüldüğünden daha çok, bilinçli, şuurludur. Birliğimizi, dirliğimizi bozan, her türlü ihaneti, şerefsizliği ve namussuzluğu yapan kendi evladı da olsa gereğini yapar…” Demiş ve tavrımızı net bir şekilde ortaya koymuş, Devletimizin yanında yer almıştık. Şimdi de;
01.01.2019
CUMA GÜNÜ AKŞAMI KIZILAY BİR BAŞKAYDI...... SAYIN MUSTAFA KURT VE DİĞER STK LİDERLERİ İLE BİRLİKTE ANKARA KIZILAYDA BİN STK ADINA DARBEYİ,DARBECİİLER LANETLİYEREK, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE TÜRK MİLLETİ OLARAK DİMDİK AYAKTA OLDUĞUMUZU, DEMOKRASİYE DEVLETİMİZE DEVLET BAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKTIĞIMIZI TÜM DÜNYAYA HAYKIRDIK.
01.01.2019
15 Temmuz 2016 uzun ve karanlık gece, dua ve niyazlarla pür dikkat, olup bitenleri izlerken (itiraf etmeliyim ki) dilim tutuldu, eski tabirle lal-ü ebkem oldum. Sadece “OLAMAZ! YAZIKTIR BU MİLLETE” diyebildim. Benim nutkum tutuldu konuşamadım, ama aldığı bir işaretle meydanlara çıkan, sokağa dökülüp tankları, silahları durduran aziz milletim konuşuyor, tarih yazıyordu. Uyanan ve silkinip kükreyen Müslüman Türk milletinin, alçak darbecilere canını siper ederek kahramanca direnişi ve Allah’ın inayetiyle darbeyi püskürtmesi, tarihe altın harflerle geçecek bir mucize idi. Bu durum tarihimizde ve dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş DEMOKRASİ DESTANIDIR. Böyle bir milletin ferdi olmakla iftihar ediyorum. Bu kahramanlara minnet borçluyuz.
01.01.2019
... 62 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret4256376
Saat