• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

İÇANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI SAYIN İSMET TAŞ VE YÖNETİM KURULU; KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN TURGUT ALTINOK U HAYIRLI OLSUN ZIYARETINDE BULUNDU. GENEL BAŞKAN İÇAN FAALİYETLERİ HAKKINDA SUNUMDA BULUNDU. BİRLİKTE YAPILACAK FAALİYETLERDE İŞBİRLİGİ KONUŞULDU.
06.05.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI SAYIN İSMET TAŞ VE YÖNETİM KURULU; ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AV BAKİ DEMIRBAŞ BEY İ HAYIRLI OLSUN ZIYARETINDE BULUNDU. GENEL BAŞKAN İÇAN FAALİYETLERİ HAKKINDA SUNUMDA BULUNDU. BİRLİKTE YAPILACAK FAALİYETLERDE İŞBİRLİGİ KONUŞULDU.
06.05.2019
Çubuk Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan ziyaret edildi Ziyarette Çubuğun şehit ve gazileri konuşuldu.Beraberce program yapma kararı alındı.Baskan Zeki Avan Genel Başkanímz İsmet Taş'a şehitlerimizin anısına istinaden Çubuk şehitlerinin resimlerinin bulunduğu tablo hediye edildi.
06.05.2019
Çubuk Kahvecizade sahibi ve ilahi sanatçısı Mehmet Arıcı İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş ve Yönetimini konuk ettiğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Hayırlı kazançlar diliyoruz.
06.05.2019
Okurlarımdan ricam, burada yazılanları hiçbir siyasi taraf gözetmeksizin okumalarını ve değerlendirmelerini özellikle rica ediyorum. İç Anadolu Birliği Yönetimi olarak şehidimizin ailesine taziyeye giderken böyle bir yazı yazmayı asla düşünmüyordum. Ta ki taziye evine gidip şehidimizin babası Mustafa Kırıkcı, köy muhtarı Halil Kökten ve köy halkı ile konuşuncaya kadar. Bir anda Türkiye’nin gündemine oturan “Çubuk Olayları” ne yazılı ne de görsel basında takip ettiğimiz gibi olmadığını dinledik. Dinledikçe “Yok artık” dedik. Virgülüne dokunmadan ve en ufak bir siyasi yaklaşım göstermeden (ki çizgimiz sürekli budur) kelimesi kelimesine, Çubuk Akkuzulu köyü muhtarı Halil Kökten’in söylediklerini olduğu gibi aktarıyorum. (Bu konuşma gizli kapaklı değil, şehidimizin babasının da bulunduğu taziye evinde onlarca köydeki insanın önünde olmuştur. )
30.04.2019
......İyilik ve (Allah'ın yasaklarından) sakınma üzerinde yardımlaşın, günah ve düşmanlık üzerine yardımlaşmayın. Allah'tan korkun; çünkü Allah'ın cezası çetindir. Maide Suresi/2
15.04.2019
12 Mart 1921 tarihinde kabul edilen İstiklal Marşı, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un yazdığı dizelerle kayıtlara geçti. İşgal altında geçen yıllarda, halkın ve ordunun moral gücünü arttıracağı düşünülerek marş yarışması düzenlenmiştir. Yarışma sonucunda yazılan dizeleri inceleyen Milli Eğitim Bakanlığı, Bakan Hamdullah Suphi aracılığıyla Mehmet Akif Ersoy'a yarışmaya katılması konusunda teklifte bulunmuştur. Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un İstiklal Marşı karşılığında tek bir şartı vardır; ödül almamak. İstiklal Marşı, kayda ilk geçtiği günün üzerinden 97 yıl geçmesinin ardından dizeleriyle ve Mehmet Akif Ersoy'un 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın' sözleriyle yürekleri kabartmaya devam ediyor. İşte, İstiklal Marşı'nın kabulü ve o günlerde yaşananlar;
06.04.2019
Yarın akşam, Denizciler Caddesi numara 7 Yeğenbey vergi dairesi yanı Sebilürreşad Mecmuası Konferans Salonunda yapılacak olan programa bütün okurlarımızı davet ediyoruz. Selam ve sevgiyle.. İsmet TAŞ İç Anadolu Birliği Başkanı Dünya muhabirler Birliği Türkiye başkanı
04.04.2019
... 49 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.441521.5274
Euro22.942023.0340
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam245
Toplam Ziyaret3922093
Saat