• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

SURİYELİLER GERÇEĞİ Özellikle son yıllarda ülkemize savaştan kaçarak sığınan Suriyeliler hakkında her kafadan bir ses çıkmaya, her önüne gelen, “Şehir Efsaneleri” anlatmaya başlamış bu konuda vatandaşlarımız gruplara ayrılmış durumdadır. Her olumsuz olayın altında bir Suriyeli arayan vatandaşlarımızdan tutunda, Suriyelilere toz kondurmayan vatandaşlarımıza varıncaya kadar toplum ayrışmıştır. Ve toplumun büyük bir kesimi, “Suriyeli Evine Dön” çağrılarında bulunmaya başlamışlardır. Maalesef bunun öncülüğünü de bir takım siyasilerimiz, okumuş, yazmış takımı yapıyor. Yani toplumun önünde olması gerekenler, toplumu germeye devam ediyor. Peki, nedir bu Suriyeliler? Kimdir? Ne isterler? Ülkeleri yok mu? Onları koruyalım mı? İnsanca yaşamalarını sağlayalım mı? Yoksa tabiri caizse bir “Tekme” de biz mi vuralım? Önce buna karar verelim. Bu kararı vermeden evvel büyük fotoğrafa bakalım.
29.07.2019
İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu, "Toplumsal Dönüşüm Projesi" çerçevesi içerisinde; "Cinsel Eşitlik" konulu bir projeyi hayata geçirmeye karar verdi. Bu konuyla ilgili olarak, resim bilgi belge veya özel düşünce ve fikirleriniz varsa Genel Başkanın mailine tas_ismett@hotmail.com adresine atabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka ya şimdiden teşekkür ederiz.
26.07.2019
BÜTÜN DOSTLARIMA MÜJDE! İÇAN ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI MERKEZİ KURULDU (IÇAN-ULUDEM) Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: https://chat.whatsapp.com/FakVpUWBlCB0KPiHHSr5YY GRUP KURALLARI - GRUPDA KESİNLİKLE SİYASİ İÇERİKLİ HİÇ BİR PAYLAŞIM YAPILMAYACAKTIR. -CUMA, KANDİL, BAYRAM ÖLÜM, DOĞUM, GÜNAYDIN GİBİ MESAJLAR YAYINLANMAYACAKTIR. - HİC BİR SEKİLDE TARTISMA OLMAYACAKTIR. SADECE TICARETINIZLE ILGILI PAYLASIM YAPILACAKTIR. MENKUL VE GAYRI MENKUL ALI-SATIM, İS BULMA İŞE YONLENDIRME, YURT İÇI VE YURT DIŞI MAL TICARETI , HER TURLU İŞ TAKIBI İŞ VE IHALE DUYURULARI VS. YAPILABILECEK, - YAPILACAK TICARETTEN OLUSABILECEK HIC BIR OLUMSUZLUKTAN NE GRUBUMUZ NE DE YONETICILERI SORUMLU TUTULAMAZ .
26.07.2019
5 Temmuz, Türk ve İslam Dünyasının en acı gülerinden biri. İhanetin, hainliğin, alçaklığın, şerefsizliğin sınır tanımadığı günler. Adına ister katliam, ister soykırım, ne derseniz deyin, kalbinde, ruhunda zerre kadar insanlık duygusu olan, hangi din ve ırka mensup olursa olsun bu olaylar o insanın içini sızlatmıyorsa, asla kendine “İnsan” demesin. Biz insanız. İnsanlığa karşı işlenmiş bu katliamları, insanlık adına, Türklük adına, İslam adına asla unutmayacağız, unutturmayacağız.
16.07.2019
2019 ANKARA SANAT EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ ETKİNLİKLERİ çerçevesinde;Değerli Hekimimiz Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Sayın Prf. Dr. Yusuf Kalko’yu Ankara Sanat Akademimizde ağırlamak, Edebiyat Atölyemizin, Kaya Tuncer Beye ait Filografi Sanatı Atölyesinin açılış kurdelasını kesmek mutluluğumuz oldu. Tıp Dünyasına hizmetleri, Edebiyat Dünyasına selam olan ilk eseri ” Yüreğinde Yer Aç” adlı kitabını Ankara’daki okurseverlerle buluşturmanın, konferansı, hayat tecrübesini aktarımı, annesine ithaf olan şiirler karşısında yaşanılan duygusal anlar, kardeşlikler, harflerle gönüllere taht kurmanın sevgisini paylaştık, imece usülü oluşturulan lokmaları bölüştük.
16.07.2019
15 Temmuz Küresel İşgal Harekatını UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ. YAŞASIN MİLLET, KAHROLSUN MİLLET DÜŞMANLARI. ZALİMLER, HAİNLER, ALÇAKLAR İÇİN YAŞASIN CEHENNEM. İÇ ANADOLU BİRLİĞİ
15.07.2019
BİZ, Ülkemizde, Arakan,da, Doğu Turkistan'da, Hindistan'da, Bati Trakya'da, Somali'de, Irak"da, Mısır'da, Suriye'de, Afganistan'da, Filistin'de, Hocali'da, Srebrenitsa'da ve dünyanin daha bircok yerinde, Türk ve Islam Dünyası kan, göz yaşı ve acı içinde kivranirken, katliamlara, soykırımlara maruz bırakılırken, küresel gucler tarafindan kuşatma altına alınmak istenirken asla tarafsız olmayacagiz. Bu alçaklıklar karşısında susmayacağız. Kimse tarafsızlıktan, demokrasiden, hürriyetten bahsedemez. Biz bu milletin, bu devletin, Turk ve İslam Cograyası'nın tarafı olmakla kalmayıp, hak, hukuk, Adalet, ve özgürluk mucadesi veren, zulme başkaldıranlardan olacağız.
13.07.2019
Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
03.06.2019
... 46 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret3463840
Saat