• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Mamak Sivil Toplum Kuruluşları Konferans Salonunda gerçekleşen şölen niteliğindeki toplantı, Genel Başkan İsmet TAŞ’ın açılış konuşması ile başladı. Genel Başkan konuşmasında, “1999 yılında bir grup arkadaşımız tarafından İç Anadolu’yu temsilen kurulan Birliğimiz, bu gün Türkiye’ye, Orta Doğu’ya, Balkanlara, Avrasya’ya, Avrupa’ya hitap edecek düzeye gelmiştir. Bu gün bu seviyeye gelmemizin tek bir nedeni vardır. “İnanmak!?”. Neye inanmak? Allah’a, Peygamber, vatanın birlik ve beraberliğine, milletin bölünmez bütünlüğüne, milletin kurtuluşuna, adalete, hakka, doğruya, güzele, iyiye kardeşliğe barışa inanarak bu günlere geldik.
30.05.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ DAVET
22.05.2019
Değerli arkadaşlarım, saygıdeğer üyelerimiz, bildiğiniz gibi Olağan Genel Kurulumuz 3 yılda bir Mayıs ayında yapılmaktadır. Bu dönem Olağan Genel Kurulumuz, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 14.00'te yapılan son yönetim kurulu toplantısında, olağan Genel Kurulumuzun 19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 15.00'te Şafaktepe Mahallesi Güzeltepe Sokak No 29 Mamak Sivil Toplum Örgütleri Konferans Salonunda yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde, aynı yer aynı adres aynı saatte 1 hafta sonra 26 Mayıs 2019 pazar günü yapılmasiına oy birligi ile karar verilmistir. Bütün üyelerimize saygıyla duyurulur. 04.05.2019
06.05.2019
İç Anadolu Birliğimizin düzenlemiş olduğu iyilik seferberliği projesi kapsamında hazırlanan yardım kolilerimiz bugün itibarıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya başlanılmıştır. Bu vesileyle mübarek Ramazan'ı Şerif'inizi en derin kalbi muhabbetlerimizle kutluyoruz.
06.05.2019
İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu 2 Mayıs 2019 Perşembe günü Altındağ Belediye Başkanımız Asım Balcı'yı makamında ziyaret ederek başarılar diledi. Ziyarette Genel Başkan İsmet Taş İç Anadolu Birliğinin ilkeleri hedefleri çalışmaları ve faaliyetleri konusunda bilgi verdi Başkan Balcı ya göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakasina çok teşekkür ediyoruz.
06.05.2019
İÇANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI SAYIN İSMET TAŞ VE YÖNETİM KURULU; KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN TURGUT ALTINOK U HAYIRLI OLSUN ZIYARETINDE BULUNDU. GENEL BAŞKAN İÇAN FAALİYETLERİ HAKKINDA SUNUMDA BULUNDU. BİRLİKTE YAPILACAK FAALİYETLERDE İŞBİRLİGİ KONUŞULDU.
06.05.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI SAYIN İSMET TAŞ VE YÖNETİM KURULU; ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AV BAKİ DEMIRBAŞ BEY İ HAYIRLI OLSUN ZIYARETINDE BULUNDU. GENEL BAŞKAN İÇAN FAALİYETLERİ HAKKINDA SUNUMDA BULUNDU. BİRLİKTE YAPILACAK FAALİYETLERDE İŞBİRLİGİ KONUŞULDU.
06.05.2019
Çubuk Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan ziyaret edildi Ziyarette Çubuğun şehit ve gazileri konuşuldu.Beraberce program yapma kararı alındı.Baskan Zeki Avan Genel Başkanímz İsmet Taş'a şehitlerimizin anısına istinaden Çubuk şehitlerinin resimlerinin bulunduğu tablo hediye edildi.
06.05.2019
... 47 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret3463842
Saat