• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Türkiyenin ender mekanlarından biri olan, damak tadı konusunda son derece iddialı bir mekanda( Kırık Oklava) İÇ Anadolu Birliği Yüksek Danışma Kurulu üyesi Fazıl Çelik Tarafından misafir edildik arkadaşımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorua.Bu nezih mekanda geniş bir katılımla Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.Bu toplantıda yapılan aylık faaliyetler konusunda Genel Başkan bilgilendirme yaptı.Toplantının devamında bundan sonraki faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı. Yapılacak olan Projelerin hızlandırılması kararı alındı. İl Başkanlıklarının kurulumu çalışmaları görüşüldü. Yapılması düşünülen Çanakkale gezisinin hava şartları nedeniyle ileriki bir tarihte yapılması kararı alındı.
01.01.2019
Genel Başkan İsmet TAŞ ve Genel Başkan Yardımcısı Kaya DOĞAN ,Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Genel Başkanı Ayhan ÇİVİ ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettiler. Ziyarette Türkiye'nin meseleleri ve memurların sorunları konuşuldu.
01.01.2019
İÇAN olarak başrolünü Şafak Sezer'in oynadığı, "KETENPERE"filminin galasına katıldık. Filmi, Şafak Sezer Ve diğer oyuncularının yanısıra Başkent Ankara Meclisi Başkanı Ankara Millet Vekilimiz Nevzat Ceylan ve Başkent Ankara Meclisi Üyeleriile birliktr izledik.
01.01.2019
Kazakıstan Büyükelçiliğinde düzenlenen respsiyonda,Türk Dünyasının manevi üstadı Pİr-i Türkistan Sultanul Evliya Hoca Ahmet Yesevi'yi anlatan Çınar Ata'nın "Sarp Yokuş" romanı tanıtıldı. Tanıtım kokteyinde Ekselansları Kazakıstan Büyükelçisi Abzal Saparbekuly Genl Başkan İsmet Taş'a veDerneğimize yakın ilgi göstermiştir. İç Anadolu Birliği hakkında bilgi almıştır.
01.01.2019
İç Anadolu Birliğimizin Genel Sekreteri Beyhan Sayın, Kendi kurumunda Yönetim kurulumuza verdiği yemekte, arkadaşlarımz, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada, Vatan, Bayrak, Millet , Devlet söz konusu olduğunda zerre kadar taviz vermeden mücadelelerine aynı azim ve heyacanla devam edeceklerini dile getirdiler. Yemekten sonra yapılan sohbetler yönetim kurulunun birbirini tanımasına ve kaynaşmasına vesile oldu.
01.01.2019
26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 19.00 da, "ANADOLU'DAN EZGİLER TÜRKÜ VE ŞİİR ŞÖLENİ" İç Anadolu Birliği ve Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Emin Tamtürk'ün de katkıları ile gerçekleşen program, Çubuk Kaymakamı başta olmak üzere, Çubuk protokolu, Merkez sakinleri ve geniş bir misafir kitlesinin katılımı ile gerçekleşti. Programda, Kültür Bakanlığı ; "Şair, Sanatçı, Ozan" belgesine sahip sanaçtcılar yer aldı. Anadolu'un değişik yörelerinden Türkülerin seslendirildiği, şiirlerin okunduğu gecede ayrıca, Opera şeklinde düzenlenen Çanakkale Türküsü ve İzmir Marşı mikrofonsuz, yüksek bir tonlaOpera Solist Sanatçısı Tenor Şakir İlyasoğulları tarafından seslendirildi.
01.01.2019
İç Anadolu Birliği , Türkiyenin en güçlü STK larının bir araya gelerek oluşturtukları, "ANKARA 15 TEMMUZ PLATFORMU" üyesi olarak 16 Ekim 2017 tarihinde Sincan Cezaevi yerleşkesinde nöbet tutmuş ve Akıncı Üssü Davasının görüldüğü salona girerek mahmeyi izlemiştir. Genel Başkan İsmet Taş ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızın katıldığı nöbet çok ilgi görmüş, Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk özellikle teşekkür ederek Birliğimizi Kahraman Kazana davet etmiştir.
01.01.2019
-Muharrem ayının girmesiyle, Aşure kazanlarının kaynadığı günlerde, İç Anadolu Birliği 'nin de, "Aşure Kazanları Kaynadı" Ancak her zaman oduğu gibi İÇAN (İç Anadolu Birliği) farkındalıığını gösterdi. Aşure Kazanlarını alarak, Çubuk Abirdin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne götürdü.
01.01.2019
... 47 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.918317.9901
Euro18.328318.4017
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret3116158
Saat