• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Değerli konuklar, pek kıymetli dava arkadaşlarım Basınımızın güzide mensupları Davetimize icabet edip teşrif ettiğiniz için, her birinizi en derin kalbi muhabbetlerimle selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Değerli misafirlerimiz, İç Anadolu birliğine gönül vermiş, yiğit, cefakar, vefakâr dava arkadaşlarım, 17 yıllık tarihimiz boyunca, toplumun her kesimine ulaşmaya çalışmışlar, onlar gibi yaşayarak onlar gibi düşünerek, onları kendilerinden hissetmişlerdir. Onların dertlerini, sorunlarını, kendi dertleri ve sorunları görmüş, onların çıkar ve menfaatlerini kendi çıkar ve menfaatleri ile eş tutmuşlardır. .
01.01.2019
21 MAYIS 2016 GÜNÜ SAAT 14 DE DİVAN BAŞKANLIĞINI KURUCU BAŞKAN AV. İLHAN YETİŞKİN 'İN YAPTIĞI GENEL KURUL GENEL BAŞKAN İSMET TAŞ'IN COŞKULU VE DUYGULU AÇIŞ KONUŞMASIYLA BAŞLADI.
01.01.2019
İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri , Hizmet -İş Sendikası Genel Başkanı Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'yi, Sendika Binasında Ziyaret etti. Karşılıklı son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında, Sayın Başkan, Yönetim Kurulu Üyelerimize kendilerinin yaptığı , "Kuru Fasulye" ikram etti. Gerek İç Anaolu , gerekse Ege kültürünün konuşulduğu toplantıda, Ülkemizin genel sorunları değerlendirildi. Hizmet-İş Sendikasının Genel Başkanı ve Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'ye göstermiş olduğu. yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.
01.01.2019
İslam tarihinde çok acı bir yara olan KERBELÂ FÂCİASI anılırken, ihtilâfı derinleştirmek yerine, yarayı sarmak ve fitneyi söndürmek gerekir. Hicrî 61. yılı Muharrem ayının 10.günü Resûlüllah’ın ehli-beytinden başta Hz.Hüseyin (r.a.) olmak üzere 72 kişi şehit olmuştur. Yürekleri dağlayan bu vahim kardeş kavgasında, aralarında sahâbeler bulunan Müslümanlar; münafıkların tahrikleri yüzünden birbiriyle savaşmışlardı. Kökü Hz.Ali ve Hz.Muaviye zamanındaki eski ihtilaflara dayanan, Sıffîn ve Cemel savaşlarıyla başlayan bu fitne ateşinde, Kerbelâ’da nice Evlâd-ı Resûlün başı gitmiş, yıllardır ağıtlar, matemler tutulmuş, fakat bugün hâlâ ibret alınamadığı için benzer acılar sürüp gitmektedir.
01.01.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ OLARAK SAYIN BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANLIĞI SECİMİNDE DESTEKLİYORUZ. Türkiye’nin son on yılına baktığımızda, Sayın Başbakanımız bize, iç ve dış politikada, ekonomide, sosyal ve kültürel hayatta, insan hak ve özgürlüklerine dayalı demokratik haklarda, ülkemizin modern, çağdaş ve teknolojik gelişiminde, çağdaş uygarlık seviyesine hızla yaklaşımdaki kazanımlarımızın boyutları ile, Türk İnsanı olarak hepimize haklı sevinçler yaşatmıştır.
31.12.2018
Üyelerimiz arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi ve yazın sıcağından rahat bir nefes almak maksadıyla aşağıda gösterilen yerlere gezi düzenlenmiştir. İlgilenen arkadaşlarımızın , iletişim telefonlarını arayarak müracaat etmeleri önemle rica olunur. İletişim telefonları Genel Başkan İsmet Taş : 0532 744 49 44 Genel Başkan V. Hafize Şahiner : 0532 361 40 99
31.12.2018
MÜBAREK RAMAZAN AYINIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLAR, BU AYIN, MİLLETİMİZE, İSLAM ALEMİNE , MAZLUM MİLLETLERE KURTULUŞ VESİLESİ OLMASINI YÜCE ALLAHTAN NİYAZ EDERİM. İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş
31.12.2018
İç Anadolu Birliği yönetim kurulu üyeleri Ankara'daki belediye başkan adaylarımıza nezaket ziyaretinde bulunarak seçimlerin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak, seçimlerin demokratik yollardan kazanılmasının önemine vurgu yaptılar.
31.12.2018
... 55 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.778218.8534
Euro20.651620.7344
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3458563
Saat