• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Beş bin yıllık Türk Tarihi, Bin Dört yüz yıllık İslam Tarihini bilmeden, okumadan, dünya tarihini bilemezsiniz, yazamazsınız, öğrenemezsiniz. Türk Tarihi demek, Dünya Tarihi demektir. Türk İnsanını bilmeden insanlığı tanımlayamazsınız. İslam'ın Sancaktarlığını yapmaktan tutunda, insanlığa verdiği derse varıncaya kadar. İlahi Kelimatullahı yer yüzünde yayma davasından tutunda, insanlığın medenileşmesi, çağdaşlaşmasına verdiği mücadeleye varıncaya kadar, Türk'ü ve Türk izlerini görürsünüz. Türklerin, gerek İslam'a, gerek insanlığa yapmış olduğu hizmetler saymakla bitmez. Ama ne hazindir ki, Allah'ın Askerleri (Cundullah) olan, Peygamberimiz tarafından şereflendirilmiş, bu Milleti yok etmek için, dışarıdan emperyalist güçler, içeriden hainler veya gaflet içinde olanlar, ellerinden geleni değil, gelmeyeni de yapmışlardır.
02.01.2019
Engelliler, şahsımın özel insanlar olarak gördüğüm eli öpülesi insanlar. Zaman zaman gündeme gelir, hamase nutuklar atılır ve bu insanların sorunları bir türlü çözülemez. Daha son yıllara kadar bu konuda bir Kanun bile yoktu. Şu an ki mevcut Kanunun ise kimse yeterli olduğunu söyleyemez. Elbette hiç yoktan iyidir. Dün bu da yoktu diyeceksiniz. Demeyelim, söylemeyelim var olanı iyileştirmeye çalışalım. Sosyal Devlet olmanın özelliği, kısaca; "Vatandaşının Hayat Standardını Yükseltmektir". Bu konuda atılan adımları dünden bu güne özellikle sağlık konusunda kimse inkar edemez. Ancak toplumun her alanında en üst düzeyde iyileştirmeler , İnsanımızın hayat tarzının, Avrupalı insanın hayat tarzından çok daha iyi konumda olmalıdır.
02.01.2019
ENGEL ENGEL TANIMAZ 2 PROĞRAMI MUHTEŞEM SAHNELERLE BAŞARI İLE SONUÇLANDI.. AŞAĞIDAKİ LİNk TEN İZLEYEBİLİRSİNİZ..... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=372952879833426&id=100013561510488
02.01.2019
İÇANADOLU BİRLİĞİNİN MAMAK BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ İLE GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ "ENGEL ENGEL TANIMAZ" 2 ETKİNLİĞİNE BEKLİYORUZ ÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN SÜPRİZ GÖSTERİLER YER: MAMAK BELEDİYESİ STKLAR KONFERANS SALONU Şafaktepe MahallesiTaşlıçay Sokak No 32 MAMAK /ANKARA TARİH: 24/12/2017 SAAT : 14.00
02.01.2019
Türkmenistan Büyükelçiliği , Gazi Üniversitesi ve Uluslar Arası Türk Kültürü Teşkilatı(TÜRKSOY) birlikte düzenlenen Türkmenistan Devlet Başkanı GURBANGULI BERDİMUHAMEDOV'UN "Türkmenistan Büyük İpek Yolunun Kalbi "adlı kitabının tanıtım konferansına katıldık. Gazi Üniversitesi Rektörü ve Büyük elçilerin yoğun katılımı ile yapılan proğram piyona rezitali ile sona erdi. Genel Başkan TAŞ Büyükelçi ve rektörle yaptığı sohbette içanın faaliyetlerinden bahsetti
02.01.2019
Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan görüşmelerde YOZGAT İÇAN ŞUBE İLE ortak faaliyetlerin yapılması kararlaştırılmıştır.
02.01.2019
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney'in konferansına İÇAN olarak katıldık. Belediyecilikte gelinen son noktayı gördük. Kendisi ile gururlandik . Inanılmaz mükemmel projeleri gerçekleştirdigine şahit olduk. Türk Halkı adına kendilerine mihnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.
02.01.2019
Başkanlığı ni Yozgat İl Başkan Yardımcımız Uğur Sağlamer"in yaptığı, Türk Yerel Hizmet Sendikasının Yozat Şubesi nin 6. Olagan kongresine Genel Başkan İsmet Taş ve Yozgat Şube Başkanı Sibel Yıldırımın İç An Genel Koordinatörü Yusuf Karaçor'un da katılımı ile gerçekleşti. Sayın Genel Başkanın gönülleri fetheden konşması çok beğenildi ve yoğun bir şekilde alkışlandı.
02.01.2019
... 55 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.191827.3007
Euro28.798128.9135
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret4233267
Saat