• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri , Hizmet -İş Sendikası Genel Başkanı Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'yi, Sendika Binasında Ziyaret etti. Karşılıklı son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında, Sayın Başkan, Yönetim Kurulu Üyelerimize kendilerinin yaptığı , "Kuru Fasulye" ikram etti. Gerek İç Anaolu , gerekse Ege kültürünün konuşulduğu toplantıda, Ülkemizin genel sorunları değerlendirildi. Hizmet-İş Sendikasının Genel Başkanı ve Değerli Vekilimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi'ye göstermiş olduğu. yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.
01.01.2019
İslam tarihinde çok acı bir yara olan KERBELÂ FÂCİASI anılırken, ihtilâfı derinleştirmek yerine, yarayı sarmak ve fitneyi söndürmek gerekir. Hicrî 61. yılı Muharrem ayının 10.günü Resûlüllah’ın ehli-beytinden başta Hz.Hüseyin (r.a.) olmak üzere 72 kişi şehit olmuştur. Yürekleri dağlayan bu vahim kardeş kavgasında, aralarında sahâbeler bulunan Müslümanlar; münafıkların tahrikleri yüzünden birbiriyle savaşmışlardı. Kökü Hz.Ali ve Hz.Muaviye zamanındaki eski ihtilaflara dayanan, Sıffîn ve Cemel savaşlarıyla başlayan bu fitne ateşinde, Kerbelâ’da nice Evlâd-ı Resûlün başı gitmiş, yıllardır ağıtlar, matemler tutulmuş, fakat bugün hâlâ ibret alınamadığı için benzer acılar sürüp gitmektedir.
01.01.2019
İÇ ANADOLU BİRLİĞİ OLARAK SAYIN BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANLIĞI SECİMİNDE DESTEKLİYORUZ. Türkiye’nin son on yılına baktığımızda, Sayın Başbakanımız bize, iç ve dış politikada, ekonomide, sosyal ve kültürel hayatta, insan hak ve özgürlüklerine dayalı demokratik haklarda, ülkemizin modern, çağdaş ve teknolojik gelişiminde, çağdaş uygarlık seviyesine hızla yaklaşımdaki kazanımlarımızın boyutları ile, Türk İnsanı olarak hepimize haklı sevinçler yaşatmıştır.
31.12.2018
Üyelerimiz arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi ve yazın sıcağından rahat bir nefes almak maksadıyla aşağıda gösterilen yerlere gezi düzenlenmiştir. İlgilenen arkadaşlarımızın , iletişim telefonlarını arayarak müracaat etmeleri önemle rica olunur. İletişim telefonları Genel Başkan İsmet Taş : 0532 744 49 44 Genel Başkan V. Hafize Şahiner : 0532 361 40 99
31.12.2018
MÜBAREK RAMAZAN AYINIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLAR, BU AYIN, MİLLETİMİZE, İSLAM ALEMİNE , MAZLUM MİLLETLERE KURTULUŞ VESİLESİ OLMASINI YÜCE ALLAHTAN NİYAZ EDERİM. İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş
31.12.2018
İç Anadolu Birliği yönetim kurulu üyeleri Ankara'daki belediye başkan adaylarımıza nezaket ziyaretinde bulunarak seçimlerin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak, seçimlerin demokratik yollardan kazanılmasının önemine vurgu yaptılar.
31.12.2018
Yaratılmışların en şereflisi olan insan(lığ)a rehber olarak görevlendirilmiş Peygamberimiz (s.a.v.)'in doğum yıl dönümünün Milletimize, İslam Alemine ve mazlum milletlere kurtuluş vesilesi olmasını Yüce Allah'tan tememnni ederim. Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun. İSMET TAŞ İÇ ANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI
31.12.2018
İç Anadolu Yönetim Kurulu Üyeleri, yönetim kurulu toplantısından önce genel başkanın doğum gününü pasta keserek kutladılar. Kısa bir konuşma yapan başkan, "asıl doğum günümün İç Anadolu Birliği'nin başarılarını ve halkımızın umudu haline gelmesini görmekle mümkün olacaktır" dedi. Kutlamalardan sonra yönetim kurulu toplantısına devamı edildi.
30.12.2018
... 58 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.441521.5274
Euro22.942023.0340
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam233
Toplam Ziyaret3922081
Saat