• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Üyelerimiz arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi ve yazın sıcağından rahat bir nefes almak maksadıyla aşağıda gösterilen yerlere gezi düzenlenmiştir. İlgilenen arkadaşlarımızın , iletişim telefonlarını arayarak müracaat etmeleri önemle rica olunur. İletişim telefonları Genel Başkan İsmet Taş : 0532 744 49 44 Genel Başkan V. Hafize Şahiner : 0532 361 40 99
31.12.2018
MÜBAREK RAMAZAN AYINIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLAR, BU AYIN, MİLLETİMİZE, İSLAM ALEMİNE , MAZLUM MİLLETLERE KURTULUŞ VESİLESİ OLMASINI YÜCE ALLAHTAN NİYAZ EDERİM. İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş
31.12.2018
İç Anadolu Birliği yönetim kurulu üyeleri Ankara'daki belediye başkan adaylarımıza nezaket ziyaretinde bulunarak seçimlerin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak, seçimlerin demokratik yollardan kazanılmasının önemine vurgu yaptılar.
31.12.2018
Yaratılmışların en şereflisi olan insan(lığ)a rehber olarak görevlendirilmiş Peygamberimiz (s.a.v.)'in doğum yıl dönümünün Milletimize, İslam Alemine ve mazlum milletlere kurtuluş vesilesi olmasını Yüce Allah'tan tememnni ederim. Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun. İSMET TAŞ İÇ ANADOLU BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI
31.12.2018
İç Anadolu Yönetim Kurulu Üyeleri, yönetim kurulu toplantısından önce genel başkanın doğum gününü pasta keserek kutladılar. Kısa bir konuşma yapan başkan, "asıl doğum günümün İç Anadolu Birliği'nin başarılarını ve halkımızın umudu haline gelmesini görmekle mümkün olacaktır" dedi. Kutlamalardan sonra yönetim kurulu toplantısına devamı edildi.
30.12.2018
İç Anadolu Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Niğde Günlerine katıldı. Haberin devamı en kısa sürede güncellenecektir. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.
30.12.2018
02.01.2014 İç Anadolu Birliği Olağan Genel Kongresi yapıldı. Kongre detayları en kısa zamanda eklenecektir. İlginizden dolayı teşekkürler.
30.12.2018
BU SÖZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN SÖZÜDÜR 17 Aralıkta başlayan bütün hızı ile devam eden , “Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu” ile ilgili olarak gün geçtikçe yeni bulgular ortaya çıkmakta, tarafların karşılıklı konuşmaları dozunu ve şiddetini artırarak devam etmektedir. Dün söylediğimiz gibi bugün de aynısını söylüyoruz. Yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet, kul hakkı yeme, haksız kazanç sağlama vs. kim yaparsa yapsın, nereden gelirse gelsin, ucu nereye kadar giderse gitsin, şiddetle karşısındayız. Karşısında olmakla kalmayıp, Anadolu insanından beklenen ne ise onu da yapmakta da kararlıyız. Ancak henüz ne olup bittiği tam olarak anlaşılmış değildir. Bütün bu olanları büyük bir şaşkınlık, hayret, korku ve öfke içinde izlemekteyiz. Olup biten ve söylenenler karşısında şaşkınlık içinde, Şayet söylenenler doğru ise ülkenin geleceği için, korku içinde, Bu operasyon, Türkiye ye karşı hain bir komplo ve ihanet, Onun Başbakanını bitirme, siyasi itibarsızlaştırma ise öfkeliyiz.
30.12.2018
... 57 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret3463840
Saat