• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

İÇ ANADOLU BİRLİĞİ ve DÜNYA MUHABİRLER BİRLİĞİ TÜRKİYE BAŞKANLIĞINDAN MUHTEŞEM BİR PROGRAM

         20 Ocak 2022 Perşembe günü Ankara-Altındağ Belediyesi, kültür ve sanat merkezi Kabakçı Konağında, İç Anadolu Birliği; Rıfat Çakır’ın sunumu ve Pr. Dr. Uğur Ulutürk’ün “Türk Devletleri Teşkilatı”nın dünü, bugünü, yarını konferansı ile birçok STK başkan ve yönetim kurulu üyeleri, akademisyenler, şairler, yazarlar, yaşam koçlarının katılımı ve ödül töreni ile muhteşem bir programa imza attı.


         Programa katılanların bazılar, Ankara Sanat Platformu Başkanı Sultan Özateş, “Qafqaz-Media“İctimai Birliği Sadri Hacı Azada-Taleh Abbasgızı(Azerbaycan onur konuğu), İnsani Değerler Derneği Başk.Pr.Dr. Abdulkadir Güllü, Bşk.Yrd. Pr.Dr. Ali Bilgili, Pr.Dr. İbrahim Arsoy, Psikolog-Sosyolog Liva Akademi sahibi Gülay Danışan, Elazığ Vakfı Bşk.Yrd. Pr.Dr.Kadirhan Sunguroğlu, Kırıkkaleliler Fed.Gen.Bşk. Cemal Sertkaya, Orta Anadolu Birliği Gn.Bşk. İbrahim Mert ve Yönt.Kur. Yelken Kültür Platformu Başkanı Beyler Anaç, Orta Anadolu Kültür Platformları Başkanı Haydar Duran, Kültür Bak. Kültür ve Tabiat Varlıkları Müzeler Gen.Md. Yar. Seyit Ahmet Arslan, Eski Başbakanlık Personel Genel Müdürlerinden Mustafa Odabaş, Kültür Bak. Eski gen. Müd. Celal Ogan, Dünya İşitme Engelleri Fed. Başkanı H.Cemal Özkaynak, Süleyman Kürklüoğlu, Pr.Dr. Haşim Çakırbay, Hukukçu Hüseyin Düzgün, Açık öğretim yayın programları Müd. Osman Özdemir, Bestekar Ali Demir, AKI Meclis Üyeleri Gülay Gül, Halime Özkan, Kültür Platformları Başkanlarından Hüseyin Kaplanoğlu, Mehmet Bilir, Mehmet Durna, Yaşar Aytaç, Başkent Yozgatlar Fed.Bşk. Mesut Kaya,

         Enver Yılmaz, Uğur Ceylan, Seyit Ali Yüksel, Tevfik Arıcı

Katılımcıların katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Not: İsimlerini yazamadığımız veya yanlış yazdığımız değerli dostlarımızdan özür diliyoruz.

 
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
TİVİ6
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
MASALLARIN SESİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret4256375
Saat