• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327444944
  • https://www.youtube.com/channel/UCocxrESu_QGlKCa9nZpDTDw

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

İçerisinde bulunduğumuz Haziran ayı, Türkiye açısından diplomasi trafiğinin yaşandığı, aşılamada rekorların kırıldığı, dünya süper liginde bende varım denildiği, inanılmaz başarılara imza atıldığı aylarından biri oldu. Türkiye için, “Zafer Ayı” da diyebiliriz. Eminim ki, bu satırları okuyan taraflı veya tarafsız herkesin önceliği, Türkiye’nin âli çıkar ve menfaatleridir. Gerçekçi, ilmin verilerine inanan, Türkiye’nin başarısı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak olan bu ülkenin gerçek evlatları yapılan her güzel şeyin altına imzalarını atarlar, elleri patlayıncaya kadar alkışlarlar. Elbette tarafgir, önyargılı, siyasi fanatik olanlara söylenecek hiçbir sözümüz yok. Her şey Brüksel’de yapılan NATO Liderler Zirvesi öncesi başladı.
22.06.2021
Kudüslü Mescid-i Aksa muhafızı Hatice Huveys ile Beyazıt Meydanı’nda “KUDÜS İÇİN RİBAT’A DEVAM” ediyoruz. Gerçekleştirilecek programa Kudüs’ten Murabıta Hatice Huveys katılacaktır. Programda Hatice Huveys’ in konuşması, basın açıklaması ve ardından Kudüs konser dinletisi gerçekleştirilecektir. Halka açık gerçekleştirilecek programa tüm halkımız davetlidir. ▪️ Hatice Huveys Kimdir? Kudüslü Mescid-i Aksa muhafızı, birçok kez işgalci İsrail tarafından göz altına alınmış ve Mescid-i Aksa’dan uzaklaştırılması kararı alınmış murabıta ve öğretmen.
21.06.2021
Biz millet olarak çok ciddi ve önemli konular arifesinde beklentilerimizle ilgili çıtayı o kadar yükseklere çıkartırız ki, kafamızı kaldırdığımızda çıtanın ucunu dahi göremeyiz. Sonra da işler istediğimiz gibi gitmediğinde hayal kırıklıkları bir o kadar büyük olmakta. Hemen sıcağı sıcağına bir örnek verelim. 84 milyon olarak Avrupa Futbol Şampiyonasında Milli Takımımızla ilgili o kadar büyük havaya girdik ki; “sanki şampiyona bitmiş, bizde Avrupa Şampiyonu olmuşuz” gibi bir hava estirildi. Peki, sonuç 3-0 gibi net bir skor. Ve tabi ki, bizim çoookkk yükseklerden yere çakılmamıza neden oldu
15.06.2021
Bu ülkenin bir vatandaşı, bir yurttaşı, bir ferdi olarak, bütün siyasi kaygılardan uzak geriye çekilip Türkiye’nin büyük fotoğrafına çıplak gözle veya gözlüklerimizdeki buğuları silerek bakmak zorundayız. Kendimiz, ailemiz, çocuklarımız ve geleceğimiz için... İktidarı da muhalefeti de karşımıza koyalım; kardeşim siz ne yapıyorsunuz? Neyin derdindeniz? Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Halkın gündemi ile sizin gündeminiz aynı mı? Kafanızı kaldırıp bir bakın bakalım; milli birlik ve beraberliğe şiddetle ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bölük bölük, parça, parça olmak için her yolu deniyorsunuz!
08.06.2021
Öncelikle şöyle bir soru soralım kendimize! Doğal olarak iktidar eleştirilir, eleştirilmelidir de. Zaman zaman bu eleştiri, dozajı artırılarak da yapılabilir bunda bir sıkıntı yok eyvallah. Peki, muhalefet eleştirilemez mi? Aklın, ilmin, gerçeklerin ışığında, muhalefet yapamıyorsunuz, sorunlara çözüm üretemiyorsunuz diye. Gelin birlikte hem muhalefetin durumuna bakalım hem de Türkiye’nin sorunlarına.
01.06.2021
*DUYURU* *Esselâmu Aleyküm ve Rahmetüllâhu ve Berekâtuhu Kıymetli Kudüs Gönüllüleri,* Geçen sene 7 Haziran 2020 yılında Kudüs Benim Emanetim Platformu’nun başlatmış olduğu Uluslararası Elektronik Kudüs Günü’nün ikincisi gerçekleştirilecektir. - Bu çerçevede, *Kudüs ve Mesdid-i Aksa’nın işgal edilişinin 54. yılında* *2. Uluslararası Kudüs Elektronik Kudüs Günü* etkinliği yapılacaktır. - *1 Haziran - 7 Haziran* tarihleri arasında 30’dan fazla ülkede konuyla ilgili *etkinlikler* gerçekleştirilecek ve *7 Haziran Pazartesi* günü *”#Kudüse_Yemin”* etiketi ile *gündem çalışması* yapılacaktır.
30.05.2021
Hangi siyasi veya ideolojik düşünceye sahip olursanız olun, vatanını, milletini, devletini, bayrağını seven ve düşünen herkesi bir kaç dakikalığına siyaset şapkasını bir köşeye bırakıp, Türkiye’nin siyasi geleceği konusunda beyin fırtınasına davet ediyorum. Yeni kuşak hatırlamaz, (Ben Z kuşağına yeni kuşak diyorum) 1980 öncesinde, emperyal güçlerin tezgâhı olan sağ-sol çatışmasında; beş bin evladımızı, gencimizi toprağı verdik. Hepsi de doğru veya yanlış bir dava uğruna öldüler. Ama onları sahaya süren siyasi liderlere hiçbir şey olmadı. Olan evlatlarımıza ve onların ailelerine oldu. O acıların hiçbiri unutulmuş değil, unutulamaz da. O günlerin yaşayan hiç kimsenin gözyaşları kurumadı, kurumaz da... Seçim var veya yok.
25.05.2021
Siyonist İsrail'in alçak saldırılarına dur demek, Filistinli kardeşlerimize desteğimizi göstermek için tüm Türkiye'de gerçekleştirilecek Kudüs Konvoyunda buluşuyoruz. 18 Mayıs 2021 (Bugün) 19.30
18.05.2021
... 10 ...
TÜRKİYE HABER
KÜLLİYE TV
Namaz Vakitleri
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI
DJB.AZ
İNTERNET HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.781716.8490
Euro17.520017.5902
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret2913523
Saat