• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/anadolu1958
  • https://www.youtube.com/watch?v=8hQAuAAUiJQ&feature=emb_logo

TRANSLATE (ÇEVİRİ)
COVID-19 SAĞLIK BAKANLIĞI
COVID-19 VİSUALİZER
KÜLTÜR PORTALI
İSMET TAŞ MAKALELERİ
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU
İÇ ANADOLU BİRLİĞİNİN (İÇAN) MANİFESTOSU İÇAN’LI OLMAK, VATAN, DEVLET, MİLLET, BAYRAK VE TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR. TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ, MEDARI İFTİHARI, TOPLUMUN EN ALT KADEMESİNDEN EN ÜST KADEMESİNE VARINCAYA KADAR SAHİP ÇIKMAK, SAHİPLENMEKTİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI, İSLAMA SAYGİILI OLMAKTIR. İNANDIĞI DEĞERLER UĞRUNA CANINI SEVE SEVE GÖZÜNÜ KIRPMADAK BİR SANİYE TEREDDÜT ETMEDEN VERMEKTİR. DÜŞKÜNÜN ELİNDEN TUTUP KALDIRAN, YAŞLIYA, ENGELLİYE, BÜYÜĞE SAYGIDA KUSUR ETMEYEN, MERHAMETLİ OLAN, KÜÇÜKLERE SEVGİDE VE ŞEVKATTE SINIR TANIMAYAN KOL KANAT GERMEKTİR. DÜŞKÜNE DESTEK, YANINDA OLMAK, YARDIM VE FEDAKÂRLIKTA SINIR TANIMAMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, DÜRÜST, NAMUSLU, AHLAKLI, FAZİLETLİ, ŞEVKATLİ, MERHAMETLİ, İÇİ –DIŞI BİR OLAN SAMİMİ İNSAN OLMAKTIR. İYİYİ, GÜZELİ, MUTLULUĞU, SEVİNCİ, ÜZÜNTÜYÜ, KEDERİ, ACIYI, GÖZYAŞINI PAYLAŞMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, HEDEFİ BÜYÜK, AZMİ GÜÇLÜ, BASİRETİ AÇIK, İRADESİ KUVVETLİ OLMAKTIR. TARİHİNİ BİLMEK, ECDADINA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİNİ BİLİM VE İRFAN ÜZERİNE KURAN, OSMANLININ TORUNU OLMAKTIR. İÇAN’LI OLMAK, BARIŞIN, ADALETİN, KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, İYİLİĞİN, DÜRÜSTLÜĞÜN, SEMBOLÜ OLMAK, KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEKTİR. İÇAN’LI OLMAK, AİDİYAT HİSSİ İLE BAĞLI OLMAK, BEN İÇAN’LIYIM DİYEBİLMEKTİR.
Takvim
Hava Durumu
BAĞIŞ YAP
Site Haritası

Anasayfa

Regaip istemek demek, Biz de hayırlar isteriz ya Rab, Biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, Bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vasıl eyle. Regaip Kandilimiz mübarek olsun…
18.02.2021
Gara'da 13 savunmasız, silahsız, canımız alçakça, kahpece, PKK lı teröristler tarafından şehit edilmesi yüreğimizi dağladı. Özellikle İçişleri Bakanımızın ve Milli Savunma Bakanımızın konuşmalarından sonra kahrolmamak mümkün değil. Yıllarca PKK nın elinde bulunan evlatlarımız, türlü işkencelerle hain, alçak terör örgütünün elinde bulunduğunu, en son olarak da malesef infazlarının yapıldığını kahrolarak öğrenmiş bulunduk.
16.02.2021
Mesci-i Aksa'nın kandillerinde yanan bir damla zeytinyağı olması duasıyla "BİSMİLLAH" diyerek açıyoruz. "AKSA'YA KANDİL OL" dükkanını.. Bakınca o coğrafyayı hatırlatacak ürünlerin, mukaddes beldeden getirilmiş ürünlerin ve Mescid-i Aksa'da namaz kılma hasretiyle yapılan elişi ürünlerinin satılacağı, karın ise Kudüs'teki Yetim-Hafız ve Ev Yıkımları ile ilgili projelere aktarılacağı "AKSA'YA KANDİL OL" dükkanına yolunuz düştükçe değil bizzat çıktığımız yol olduğu için bekliyoruz. Not: Instagram satışlarımız devam etmektedir.
16.02.2021
Günlerdir Boğaziçi Üniversitesinde yapılan eylemlerle yatıp kalkıyoruz. Olayları gördükçe saçımızı başımızı yoluyor, yapmayın etmeyin bölücü illegal örgütlerin özellikle PKK nın oyununa gelmeyin diyoruz. Çocuklarımızın elimizden kayıp gitmemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyor, uyarılarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bir dakikalığına oturup düşünelim. Evladımız, ne olduğu, kime hizmet ettiği, iplerinin kimin elinde olduğu örgütlerin yönlendirmesi ile hareket ediyor olsa ne yaparsınız? Gözünüze uyku girmez, ne yediğinizi bilirsiniz ne içtiğinizi ne de nefes aldığınızı hissedersiniz.
16.02.2021
Özellikle son yıllarda İslam’a karşı yapılan saldırılar çoğalarak artmakta, hatta daha da ileri giderek, Fransız İslam’ı, Alman İslam’ı, Avusturya İslam’ı gibi İslam anlayışları oluşturulmakta, İslam ile uzaktan yakından hiçbir alakası olmayan hatta başka dinlere mensup İslam düşmanları tarafından, “İslam’da reform”, “Kur’anın yeniden düzenlenmesi” veya benzeri konularda, başta Macron olmak üzere Avrupa ülkelerinden sürekli olarak “Çırtlak” sesler yükselmekte.
09.02.2021
Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla biz bir aileyiz. Türk Milletinin en önemli yapı taşlarından birisidir aile. Birbirleri ile kenetlenmek, ailesi için her türlü ama her türlü fedakârlığı yapmaktır aile. Birbirlerine kol kanat gerendir, yemeyen yediren, içmeyen içerendir aile. Bir vücut gibidir, birinin bir yeri kanasa, acısını bütün aile hisseder. Birbirleri için canlarını, kanlarını, malını, mülkünü ortaya koyandır aile. Birbirlerinin varlığı, geleceği, iyi ve güzel bir hayat geçirmeleri için yaşayanlardır aile. Tutkulu bir birlikteliktir, vazgeçilmezliktir, sevinçtir, coşkudur, akıtılan gözyaşıdır, yanan yürektir aile…
02.02.2021
KIRGIZİSTAN HALK LİDERİ SADIR CAPAROV
28.01.2021
20 Ocak’ta yapılan ABD Başkanı Biden’ın yemin töreninde, dünyaya çok ciddi mesajlar verildi. Yemin töreninde olanları kamuoyu bunları ya görmemezlikten geldi ya da sonuçlarının neler olabileceğinin farkında değil. Ama bize göre verilen mesaj ekonomik ve siyasi olaylardan çok daha önemli. Verilen mesaj netti. “ Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Dünya da artık İlluminati rüzgârı daha sert esecek” Peki, bunu nereden anlıyoruz?
26.01.2021
 6  ...
TÜRKİYE HABER
Namaz Vakitleri
DJB.AZ
İNTERNET HABER
KÜLLİYE TV
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56708.6014
Euro10.097910.1384
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret1698492
Saat